Zapytanie
663... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Anna Richter Fotografia

Fotografia jest jedną z moich pasji, która dostarcza wiele radości. Lubię zmiany, dzięki fotografii poznaje ciekawych ludzi oraz odwiedzam interesujące miejsca. O moich zdjęciach często słyszę, że są różnorodne. Rutynie mówię stanowcze nie! Talent to tylko niewielka część sukcesu. 

Do każdego zlecenia wkładam dużo wysiłku. Cały czas staram się rozwijać swoje umiejętności-w tej pracy to podstawa. O moich innych pasjach również warto wspomnieć doskonale uzupełniają się z fotografią. Rower to mój ulubiony środek lokomocji. Często wyruszam w trasę moim błękitnym jednośladem i odkrywam nowe, ciekawe lokalizacje na plenery fotograficzne.

Filolog z wykształcenia. Tomy przeczytanej literatury rozwinęły moją wyobraźnię, tak potrzebną u fotografa Inspiracje Elliot Erwitt, Henri Cartier-Bresson, Ansel Adams, Tomasz Tomaszewski Aparat nie jest najważniejszy, ale bardzo pomaga w pracy. Dla dociekliwych mam dobre informacje: fotografuje profesjonalną, pełnoklatkową lustrzanką Canon Eos 5d wraz zestawem stałoogniskowych, jasnych obiektywów.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót