Zapytanie
501... telefon

Baśniowe fotografie

Poznanska 4, Witkowo, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Leszno, Luboń, Kościan, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Piła, Piła, Złotów, Chodzież, Trzcianka

501... telefon
Wyświetleń: 318


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Baśniowe fotografie

Hej! 

Nazywamy się Sandra i Tomek Pisarscy.

Pracujemy różnie. Lepiej, gorzej. Z pomysłami lub bez, ale zawsze na pełnych obrotach. Wasz Dzień to nie jest kolejny ślub z rzędu. Mamy ogromny sentyment do każdej Pary Młodej, którą spotykamy na swojej drodze i zazwyczaj nasza współpraca nie kończy się z dniem oddania zdjęć. Jesteśmy dumni kiedy do nas wracacie lub między sesją narzeczeńską a ślubem wykonujemy dodatkowe zdjęcia, bo sesja narzeczeńska była dla Was fajną przygodą.

Punktowane rzeczy lepiej się czyta więc jedziemy z tematem:

 1. Rozmowa wstępna - kiedy już przejdziemy z Internetu do realnego spotkania (być może online?) uszykujcie się na porządną dawkę pytań. Rozmowa nie trwa 5 minut i nie polega tylko na przekazaniu daty, godziny, miejsca i podpisu. Rozmowy trwają ok. 1-1,5 h (zależy jak bardzo rozmowni jesteście, my BARDZO). Pytamy o szczegóły od sesji narzeczeńskiej, aż po plener ślubny, ale NO STRESS. To tylko Wasze wyobrażania. Chcemy poznać Wasze podejście, Wasze koncepcje, Wasze marzenia. Łatwiej jest się nam przygotować jeżeli wiemy z kim i czym mamy do czynienia. Z rocznym lub 2-letnim wyprzedzeniem ciężko, żeby nic się nie zmieniło. To też moment, w którym możemy zaprezentować to co dostajecie wybierając pakiety. Rozmawiamy również o innych usługodawcach. Możemy polecić zespoły, dj, kamerzystów, catering. Na rozmowie omawiamy również umowę i wprowadzamy ewentualne korekty.
 2. Sesja narzeczeńska - moment, w którym rozmawiamy o Was oraz wuju Mietku. To jest czas, w którym bez spiny bawimy się robiąc zdjęcia. Możecie zdradzić nam jak się poznaliście, jak się zaręczyliście i być może jakieś fajne momenty z Waszego życia dzięki temu wyluzujecie się i może pojawią się jakieś "motylki w brzuchu", które będzie widać na zdjęciach. Pary często krępują się na zdjęciach i to jest czas kiedy przestajecie się krępować aparatu, nas i siebie :D Wyłupiajcie się, śmiejcie, biegajcie i wszystko co Wam przyjdzie do głowy. Im mniej ustawiania tym więcej lepszych zdjęć.
 3. Organizacja - coś czego nie znajdziecie gdzie indziej. Pomagamy, podpowiadamy. Nasze doświadczenie pozwala nam na zniwelowanie Waszych błędów (ale nic na siłę. Nasze zdanie to jedno co Wy zrobicie to drugie). Przypominamy o rzeczach, o których moglibyście zapomnieć (np. o zdjęciach grupowych z gośćmi - tak zdarza się). Naszym zadaniem jest stworzyć dla Was wyjątkową pamiątkę, ale nie wszystko da się przypilnować, dlatego warto mieć 1-2 głowy do cichej pomocy.
 4. Przygotowania - punktualność to podstawa. Jeżeli jakimś cudem byśmy mieli się spóźnić to jesteście o tym od razu poinformowani. Jednak raczej spodziewajcie się nas przed czasem. Bez spiny - to co będziemy Wam ciągle powtarzać. Stres jest ok, ale będziemy Was rozśmieszać. Nawet najsilniejsi zawodnicy mają uśmiech u nas na zdjęciach. :D Im więcej odstresujecie się teraz tym szybciej wyluzujecie później. Macie prawo czegoś nie wiedzieć, być niezdarami itp. Od tego macie nas, żeby wyszło to pięknie. Nie umiesz zapiąć paska? Świadkowa gubi się w guziczkach sukni? O to chodzi. Nie wszystko jest idealne, ale wszystko będzie się pięknie wspominać.
 5. Ślub - dostajecie wskazówki. Przejdziemy przez to razem. Nie skupiajcie się na nas. Wy jesteście tam dla siebie. Nie myślcie czy będziecie dobrze wyglądać w obiektywie - to jest nasz problem. Przysięga to nic strasznego. Nie trwa wiecznie i jest mówiona powoli.
 6. Pytania - pytajcie, pytajcie, pytajcie. Tak długo, aż dowiecie się wszystkiego co potrzebujecie. Naprawdę od tego jesteśmy i nam to nie przeszkadza.
 7. Wesele - powoli. Nie spieszcie się z wchodzeniem. Pierwszy taniec to nic złego. Większość par nie widzi nic po za sobą. Pamiętajcie konfetti, dym, bańki - wszystko jest piękne, ale wszystko z umiarem. Aparat to jednak tylko urządzenie. Zarówno my jak i kamerzyści nie damy uchwycić odpowiedniego momentu jeżeli aparat zwariuje przy 3 tubach konfetti. Ciężki dym będzie lżejszy od rozpylanego w kółko dymu unoszącego się w górę. Czasami mniej znaczy więcej.
 8. Podziękowania i inne atrakcje - będziemy ustalać z obsługą muzyczną i salą. Dodatkowe rzeczy, które wychodzą nagle z Waszej inicjatywy musicie przekazywać niestety sami, bo o ile nie problem zrobić zdjęcia we spontanicznego wydarzenia o tyle możemy być np. w toalecie :D.
 9. Sesja podczas wesela - jest możliwa, ale zależna od warunków i przebiegu imprezy ZAWSZE.
 10. Życzenia - nie skupiamy się na nich (zwłaszcza jeżeli będzie film), bo lepiej uwiecznić inne chwile chyba, że z góry ustaliliście z nami, że życzenia mają być.
 11. 1-2 fotografów - Sandra - fotograf główny, Tomek - fotograf pomocniczy. Przy wydarzeniach losowych może się zdarzyć, że przyjedzie jedno z nas jednak ZAWSZE jesteście o tym poinformowani długi czas do przodu. W pojedynkę przyjedzie zawsze fotograf główny. Może się zdarzyć, że jako pomoc będzie zabrana inna osoba (również zostaniecie poinformowani). Nie ma to jednak wpływu na jakość i przebieg naszej współpracy.
 12. Plener ślubny - gdziekolwiek chcecie na całym świecie. Jesteśmy otwarci na propozycje nawet te zwariowane. Chcecie zdjęcia na dachu traktora to będziecie mieli. Kwestia podejścia ;)
 13. Akcesoria - posiadamy bańki mydlane, lampę pierścieniową do doświetlania różnych sytuacji i będzie więcej. W planach: szlafroki dla Panny Młodej i Świadkowej, wieszaczki itp dla urozmaicenia zdjęć oraz NIESPODZIANKA - szczegóły niebawem.

Dlaczego warto się z nami spotkać?

Rozmowa nigdy nie jest zobowiązująca. Warto się spotkać, pogadać, wypytać i dopiero zdecydować.

Dajcie nam możliwość zaprezentowania się z jak najlepszej strony.

Jeżeli czujecie, że nie nadajemy na tych samych falach to nie wybierajcie nas na siłę. Jesteśmy dla Was i musicie czuć, że dokonaliście dobrego wyboru w przeciwnym wypadku nie dacie z siebie tyle ile byście chcieli.
Zapraszamy do kontaktu!


Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Witkowo, FotoVideo, Fotograf, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Plener ślubny Poznań

Powrót