Zapytanie
502... telefon

Bezetfotovideo

Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Toruń, Gdańsk, Sopot, Strzelno, Janikowo, Ustka, Ciechocinek, Władysławowo, Cierpice

502... telefon
Wyświetleń: 888


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Bezetfotovideo

Jesteśmy grupą młodych, kreatywnych zapaleńców z bogatą wyobraźnią, dla których tworzenie obrazów jest pasją . Otwartość na Państwa oczekiwania i propozycje, nieograniczona fantazja i profesjonalizm w połączeniu z najlepszej klasy sprzętem, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Sprawimy, że Państwa film i fotografie pozostaną wyjątkową i niezapomnianą pamiątką na długie lata.

Swoją siedzibę mamy w Inowrocławiu, ale dojazd w najdalsze zakątki Polski nie stanowi dla nas problemu... Realizowaliśmy sesje zdjęciowe dla naszych klientów takich miastach jak: Władysławowo, Ustka, Gdańsk, Sopot, Gdynia. Jeżeli nie wiecie Państwo gdzie miałaby odbyć się sesja zdjęciowa, to my chętnie doradzimy. Znamy mnóstwo ciekawych miejsc gdzie zdjęcia wychodzą wyjątkowo.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Inowrocław, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Gdańsk, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk, Kamerzysta na wesele Gdańsk, Film ślubny Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk, Filmowanie wesela dronem Gdańsk, Krótki film ślubny Gdańsk

Powrót