Wyślij zapytanie
500... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

Designart - Adam Konkel

Zapraszam do skorzystania z oferty wykonania fotoreportażu.

Pragnę zaoferować przyszłym parom młodym wykonanie fotoreportażu z jednego z najpiękniejszych dni w Waszym życiu.
W mojej ofercie znajdziecie pełen zakres fotografii ślubnej. Tego dnia będę przy Was obecny z aparatem od pierwszych przygotowań...

Przy wyborze moich usług nie mam limitu na fotografie. Tyle ile uwiecznię momentów w postaci zdjęć tyle otrzymujecie !!!Ilości płyt w „Pudełkach” to liczby kopii wszystkich fotografii.

Materiał gotowy do odbioru jest już do 20 dni roboczych od wykonania ostatniej fotografii !!!

Posiadam zaświadczenie o ukończonym kursie liturgicznym wydanym przez Archidiecezjalną Komisję Liturgiczną w Gdańsku uprawniającą do wykonywania zdjęć i filmowania podczas celebracji liturgicznych.

Oferuje także fotoreportaż z innych uroczystości takich jak np. Chrzest, Komunia Św. oraz inne imprezy okolicznościowe, które zechcieli by państwo uwiecznić na fotografiach.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Katarzyna Grzyb 2018-06-11 09:35:02

Ocena: 5

Fotograf godny polecenia:) we wszystkim pomoże wysłucha doradzi :) bardzo szybka realizacja naszego zamowienia:) ślub odbył się 14.04, zdjęcia dostaliśmy po niecałych dwóch tygodniach. Po tygodniu od sesji slubnej:) jeszcze raz dziekujemy za uwiecznienie naszego najpiękniejszego dnia :)

W Waldemar 2017-11-13 13:26:37

Ocena: 5

Korzystałem z usług firmy Designart Adam Konkel i jestem bardzo zadowolony. Dobry kontakt , wysoka jakość świadczonych usług , punktualność ! Profesjonalizm w czystej formie - polecam wszystkim !

Tagi: Kiełpino, FotoVideo, Fotograf

Powrót