Zapytanie
883... telefon

Dominik Musiałek fotografia

Radom, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Płock, Mińsk Mazowiecki, Warka, Marki, Siedlce, Kozienice, Ostrołęka, Przasnysz

883... telefon
Wyświetleń: 234


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dominik Musiałek Fotografia

Nie, nie będę Was karmił tekstami o tym, że urodziłem się „z aparatem w ręku”, że fotografia to całe moje życie, że brałem udział w warsztatach u najlepszych fotografów a także innymi zupełnie przypadkowymi, niezwiązanymi z fotografią faktami na mój temat. Prawdopodobnie nie zarezerwujecie mnie również po prostu dlatego, że oboje uważamy, że kawa w Starbucks jest najlepsza i oboje kochamy kolor niebieski…mam rację?

Mam nadzieję,wręcz jestem przekonany, że wybierzecie mnie dlatego, że jesteście zainspirowani moimi pracami, które widzicie na stronie i doceniacie wartość oraz jakość usług, które mogę Wam zaoferować jako fotograf. Jeśli wybierzecie mnie, mogę Was zapewnić, że podejdę do zlecenia indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Dlaczego fotografia ślubna?

Jest coś wyjątkowego w zagłębianiu się w moją pracę jako naocznego świadka rejestrującego poprzez obiektyw jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Obserwacji Was, Waszych najbliższych, którzy są z Wami w tym dniu i przeżywają te momenty razem z Wami. Następnie przekazanie tej pamiątki Wam i zobaczenie Waszych reakcji i uznania. Jest to niesamowita radość, którą przynosi mi właśnie fotografia ślubna. Każda panna młoda, pan młody, Wasza rodzina i przyjaciele -to nowa wspaniała historia i doświadczenie, które nadaje mojej pracy sens. Tego wszystkiego szukałem, gdy zdecydowałem się zostać fotografem ślubnym. Cieszę się, że mogę wykorzystać swoją unikalną dziennikarską perspektywę i umiejętności, aby pracować razem z Wami, aby wizualnie opowiedzieć Waszą piękną historię miłosną.

Będę zaszczycony Waszym zaproszeniem.


Zapraszamy do kontaktu!Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Radom, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót