Zapytanie
791... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dominika Kuroś Fotografia

W swojej działalności skupiam się przede wszystkim na fotografii ślubnej. O tym, że każdy ślub jest inny przekonałam się wielokrotnie i mam nadzieję, że będę zaskakiwana jeszcze nie raz :).

Oprócz fotografii ślubnej, robię zdjęcia także podczas innych uroczystości liturgicznych i rodzinnych, np. podczas Chrztu Świętego. Wykonuję zdjęcia produktowe na potrzeby sklepów internetowych oraz sesje indywidualne (portretowe, narzeczeńskie, rodzinne i dziecięce). Każda sesja jest inna, dlatego wyceniam je indywidualnie.
Zdjęcia dostarczam w formie prywatnej galerii na mojej stronie internetowej, na spersonalizowanych pendrive’ach oraz w eleganckich albumach.

Staram się nadążać za zmieniającym się trendami w fotografii, jednocześnie dbając o zachowanie swojego stylu tak, aby moje zdjęcia były naturalne i spontaniczne, a klienci zadowoleni. Moim celem jest stworzenie dla Was pamiątki, która będzie cieszyć i wzruszać tak samo dziś jak i za 10, 20 lat. W czasie reportażu ślubnego nie angażuję się  w przebieg zdarzeń, pozostaję jedynie jego uważnym obserwatorem.
Na moich sesjach zawsze panuje luźna i przyjazna atmosfera – wszyscy mówią sobie po imieniu :). Działam na terenie Kielc i województwa świętokrzyskiego, ale przy realizacji ciekawego projektu kilometry nie mają dla mnie znaczenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót