Zapytanie
600... telefon

Edyta Kieliańska | Studio EK

Dębowa 23a, Sianów, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Koszalin, Darłowo, Mielno, Łazy, Dąbki, Białogard, Karlino, Powidz, Ustronie Morskie

600... telefon
Wyświetleń: 510


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Edyta Kieliańska I Studio EK

Zaczęłam fotografować ze smutku… Po stracie bliskiej osoby świat wydał mi się szary i pozbawiony sensu . W sercu była rozpacz i brak nadziei.
Pamiętam, gdy do ręki wzięłam swoją pierwszą lustrzankę i wyszłam na spacer … zrobiłam zdjęcie umorusanemu dziecku w piaskownicy i poczułam taki mały okruch szczęścia.

Dzięki fotografii inaczej patrze na świat. Dostrzegam piękno tam gdzie pozornie go nie ma. Zatrzymuję się aby kontemplować chwilę. Zaglądam ludziom w oczy z ciekawością i szacunkiem do ich historii.
Minęło sporo lat to zdjęcia dziecka w piaskownicy , ale gdy biorę do reki swój aparat jakoś tak lekko robi mi się na duszy i bez względu na miejcie, pogodę i moje samopoczucie ODKRYWAM ŚWIAT.

Dziś nie wyobrażam sobie ani mojego życia zawodowego ani prywatnego bez fotografowania.

Od wielu lat spotykacie mnie na ślubach i różnego rodzaju uroczystościach rodzinnych no i w mojej pracowni fotograficznej, gdzie w przyjaznej atmosferze powstało już mnóstwo pięknych, fotograficznych historii. Udaje mi się zatrzymać w kadrze magiczne chwile z życia wyjątkowych ludzi , których to właśnie moja pasja postawiła mi na drodze.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sianów, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót