Wyślij zapytanie
504... pokaż numer
Wyświetleń: 2196


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Foto-Gra Anna Harasim


Reportaż ślubny

Dzień Ślubu  jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, które chce się zachować w pamięci jak najlepiej. Moim celem jest  zadbanie o to, aby ten wyjątkowy dzień Waszego życia zapisał się w historii opowiedzianej zdjęciami jak najlepiej. Ludzkie emocje i wzruszenia zatrzymane w kadrze aparatu. Moja oferta nie dzieli się na pakiety.  Proponuję Wam reportaż ślubny, czyli pełną relację z Dnia Waszego Ślubu, począwszy od przygotowań do przysłowiowego „ostatniego tańca” .

Plener ślubny

Romantyczne plenery ślubne, albo odjazdowe sesje dla odważnych. Wszystkie chwyty dozwolone, klasycznie lub zupełnie szalenie.  Aranżowana sesja ślubna w przeciwieństwie do reportażu wymaga od fotografa zdecydowanie więcej kreatywności. Tutaj liczy się przede wszystkim pomysł, inicjatywa i zaangażowanie Pary Młodej oraz odpowiednie miejsca, czas, światło… Istnieje możliwość zorganizowania krótkiej sesji w Dniu Ślubu, jednak na prawdziwy plener ślubny trzeba przeznaczyć osobny dzień. Szczegóły są ustalane indywidualnie z każdą parą w zależności od wymagań, upodobań i aranżacji.

Efekt końcowy

Album ślubny stanowi dla mnie najwyższą formę prezentacji mojego dzieła. Każda Para Młoda dostaje ode mnie  album tradycyjny z wklejanymi odbitkami na strony przekładane delikatnym pergaminem. Prócz albumu z Waszymi zdjęciami ślubnymi, dostaniecie również płytę z fotografiami w pełnym formacie oraz płytę z multimedialnym pokazem zdjęć.

Pozostała oferta

Poza fotografią ślubną, równie chętnie wykonuję wszelkiego rodzaju inne sesje fotograficzne. Przed Waszym ślubem gorąco zachęcam do wzięcia udziału w sesji narzeczeńskiej. Natomiast kiedy będziecie spodziewać się potomka i chcielibyście uwiecznić okres dużego brzuszka, z chęcią wykonam dla Was sesję ciążową, a gdy już Wasze maleństwo przyjdzie na świat, proponuję reportaż z chrzcin; polecam również sesje noworodkowe, dziecięce, rodzinne… oraz wszelkiego rodzaju inne sesje zdjęciowe.

Pełna oferta

Szczegółowa oferta fotograficzna wraz z cennikiem dostępna po wysłaniu zapytania.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Siedlce, FotoVideo, Fotograf

Powrót