Wyślij zapytanie
607... telefon
Wyświetleń: 1678


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Foto Sens - Andrzej Kozyrski

Fotografią zajmuję się już od ponad dziesięciu  lat.  Fotografia stała się moją pasją i nie wyobrażam sobie bez niej żyć! Lubię pracować z ludźmi dlatego fotografia sprawia mi wiele przyjemności i frajdy.
Człowiek  się ciągle uczy, realizuję coraz ciekawsze, świeższe i ambitniejsze pomysły. Pierwsze zdjęcia zostały wykonane jeszcze lustrzankami analogowymi. Idąc z duchem czasu korzystałem z nowocześniejszych narzędzi pracy, systemów lamp błyskowych, profesjonalnych obiektywów obiektywów, lustrzanek cyfrowych. Obecnie pracuje na profesjonalnych lustrzankach cyfrowych Nikona. Dzięki temu oferuję Państwu wysoką jakość fotografii.

Każdej uroczystości ślubnej towarzyszy niepowtarzalny klimat, emocje, zabawne sytuacje, ciepło rodzinne a przede wszystkim miłość. Każda Para Młoda nosi w sobie wewnętrzne piękno. W pracy fotografa stawiam sobie za cel uwiecznienie tego wyjątkowego, niepowtarzalnego uczucia na zdjęciach.


Zapraszam Państwa do galerii. W przypadku zainteresowania moimi pracami, bardzo proszę o kontakt. Chętnie wysłucham Państwa oczekiwań i propozycji.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rybnik, FotoVideo, Fotograf

Powrót