Zapytanie
792... telefon
Wyświetleń: 301


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

FotoGórka Fotografia

Zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat przez co z hobby zamieniłem na pracę, a może odwrotnie.. w każdym razie kocham to co robię :) Nie boję się nowych wyzwań oraz dalekich podróży. 

Choć głównie fotografuję śluby na terenie województwa zachodniopomorskiego, to często bywam też w miejscowościach takich jak Koszalin, Gorzów, Poznań czy Zielona Góra. A może nad morze? Bardzo proszę! Międzyzdroje Rewal i każda inna nadmorska miejscowość - nie ma problemu ! Za Wami mogę jechać nawet na koniec świata. 

Do każdego reportażu ślubnego podchodzę indywidualnie, poszukuję kadrów pełnych emocji i akcji, nawet tam gdzie z pozoru nic się nie dzieje. Działam tak abyście mnie nie zauważyli. Pracuję dyskretnie aby świadomość obecności fotografa była jak najmniejsza a Wy jak najbardziej naturalni, szczerzy, prawdziwi, ale zawsze tam gdzie być powinienem aby nic nie umknęło mojej uwadze Ważne emocje zamknięte w jednej chwili- zapamiętane na zawsze w jednym krótkim spuście migawki. 

Posiadam uprawnienia z Kurii metropolitarnej na fotografowanie w obiektach sakralnych. Zdjęcia przeze mnie wykonane na ślubie czy na sesji plenerowej poddawane są autorskiej obróbce. Zdjęcia drukowane są na najwyższej jakości papierze, aby to co się na nich znajduje było odzwierciedleniem waszego wyjątkowego dnia ślubu i pamiątką na zawsze

Cieszę się ze zapraszasz mnie do siebie abym mógł towarzyszyć w chwilach dla Ciebie najważniejszych takich jak: ślub, chrzciny, sesja ciążowa czy pierwszych urodzinach dziecka.Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej która obejmuje: sesje narzeczeńskie,sesje ciążowe , reportaż ślubny, sesje ślubne plenerowe.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Stobno, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót