Wyślij zapytanie
508... pokaż numer


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1600 zł

Opis

Fotograf Mariusz Gandzel - Robimy to dobrze!

Jesteśmy jedną z bardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się fotografią ślubną w naszym kraju. Chętnie jesteśmy zapraszani do współpracy, gdzie w formie reportażu dokumentujemy przebieg ceremonii, zabawy weselnej oraz plenerowej sesji fotograficznej. Nie chwalimy się naszymi sukcesami, nie używamy pustych marketingowych sloganów... Po prostu robimy swoje.

Każde zlecenie jest dla nas szczególnie ważne. Szanujemy Twój czas i swobodny wybór. Radość i zadowolenie naszych klientów, daje nam poczucie dobrze wykonanej pracy. Ma to dla nas największą wartość i potwierdza to, że robimy swoje.

Brzmi niesamowicie, niewiarygodnie? Chcecie wiedzieć więcej? Zadzwońcie, napiszcie, odezwijcie się do nas.

Jesteście z daleka? Dla nas to żaden problem!

Każdy z naszych klientów ma inne wymagania, każdy inaczej spostrzega świat, każdy chce mieć nieszablonowe i jedyne, stworzone dla siebie zdjęcia. Dlatego dajemy naszym klientom wolny wybór, ponieważ ich szanujemy. Doskonale rozumiemy, że każda uroczystość jest inna, każda ma swój niepowtarzalny charakter, nie chcemy tego zamknąć w jakimś pakiecie. Dlatego większość usług fotograficznych wyceniamy indywidualnie. Jednakże zdajemy sobie sprawę, że każdy chciałby wiedzieć co zawiera usługa i jaką ma cenę. Dlatego przygotowaliśmy poglądowe zestawienie usług fotografii ślubnej.

Przykładowy pakiet:
- reportaż z przygotowań
- reportaż z błogosławieństwa
- reportaż z ceremonii zaślubin w kościele/ USC
- reportaż z przyjęcia weselnego do oczepin (do godz. 00.30 w nocy)
- zdjęcie grupowe oraz zdjęcia z życzeń gości
- sesja plenerowa w innym wybranym terminie
- fotoalbum PRO (zawiera 20 stron w formacie 30x30cm - 40 zdjęć)
- 40 wybranych zdjęć w formie papierowej 15x23 cm.
- 500 zdjęć umieszczonych na dysku Google Drive oraz nagranych na płycie DVD

Ceny kształtują się od 1600 złotych do 2850 złotych. Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym oraz zmysłem artystycznym, posiadamy możliwość rozbudowy pakietów podstawowych zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W ofercie posiadamy fotoalbumy (małe i duże), tradycyjne odbitki w formie papierowej, zdjęcia wielkoformatowe, foto-obrazy i wiele innych atrakcyjnych produktów. Jesteśmy bardzo elastyczni, nie trzymamy się sztywno żadnych szablonów, wszystko dopasowujemy dla potrzeb naszych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać prawie każde zlecenie.

Bardzo ważne: Posiadamy zezwolenie na fotografowanie w czasie liturgii w kościele katolickim.
Dojazd na uroczystość w dniu ślubu wliczony w cenę usługi.
Dopłata do sesji zagranicznej ustalana indywidualnie w zależności od lokalizacji i czasu trwania.

Jeśli nasuną się jakieś dodatkowe pytania... nie ma sprawy, napisz maila, zadzwoń, odezwij się na facebook, jestem człowiekiem otwartym, więc chętnie udzielę odpowiedzi. Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuję i za co mnie cenią... Serdecznie zapraszam na stronę internetową www.gandzel.com oraz na nasz fanpage www.facebook.com/gandzel

Zapraszamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Do zobaczenia lub usłyszenia
Mariusz Gandzel
F O T O G R A F

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Cieszyn, FotoVideo, Fotograf

Powrót