Zapytanie
505... telefon

Fotograf Ślubny Przemysław Wróbel

Zabrze, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Chorzów, Gliwice, Bytom, Pyskowice, Kędzierzyn-Koźle

505... telefon
Wyświetleń: 998


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotograf Ślubny Przemysław Wróbel


Kim jestem prywatnie? Lubię cieszyć się życiem. Nie lubię nudy oraz traktowania wszystkiego zbyt serio. Praca fotografa jest dla mnie inspiracją oraz motorem do wdrażania nowych i ciekawych projektów. Mam do siebie dystans i sam czasem również staję przed obiektywem!

Mówią, że fotografia jest sztuką – jasne, że tak! Dla mnie to przede wszystkim jednak dobra zabawa. Sesje fotograficzne dają mi możliwość podróżowania. Odkrywam wtedy nowe miejsca, poznaję świetnych ludzi. Trochę jestem wariatem. Kiedy staję za aparatem, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Mogę fotografować na szczycie góry, albo zawieszony na linie wspinaczkowej. Im większe wyzwanie, tym robi się ciekawiej.

Marzy wam się profesjonalna ślubna sesja zdjęciowa, która będzie zupełnie inna niż wszystkie? Nie wiecie, gdzie szukać fotografa ślubnego, który podejmie się takiego wyzwania? Nie martwcie się, zapraszam do kontaktu ze mną. Zdjęcia wykonane z pewnością będą odpowiadały Waszym, nawet najbardziej niebanalnym oczekiwaniom. Jako fotograf ślubny zapewnię Wam wspaniałą pamiątkę na całe życie, do której z pewnością będziecie często zaglądać. Nie można było trafić lepiej – pozwólcie mi działać, a Wasza historia nigdy nie zostanie zapomniana… 

Zapraszamy do kontaktu!
 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zabrze, FotoVideo, Fotograf, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja w plenerze

Powrót