Zapytanie
505... telefon

Fotograf Ślubny - Rafał Nowosielski

Ełk, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Olsztyn, Kętrzyn, Iława, Mrągowo, Elbląg, Działdowo, Bartoszyce, Gołdap, Nidzica, Lidzbark Warmiński, Pisz, Giżycko, Ostórda

505... telefon
Wyświetleń: 4894


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

Fotograf Ślubny - Rafał Nowosielski

Witam,
Rzetelna, profesjonalna dokumentacja waszych najważniejszych chwil za pomocą reportażu fotograficznego i unikalnej, kreatywnej sesji zdjęciowej w plenerze.

1. Reportaż z przygotowań, ślubu i wesela - ten etap obsługuję z definicji w stylu typowo reporterskim. Staram się uwiecznić w kadrze autentyczne emocje, naturalne sytuacje i te wszystkie "magiczne" momenty, które zaistnieją podczas Waszego jedynego i niepowtarzalnego dnia.
Odpowiedni timing, odpowiednie miejsce i perspektywa - wykorzystuję całe moje zgromadzone doświadczenie, wiedzę i refleks aby jak najdokładniej 'opowiedzieć kadrami' historię waszej uroczystości.

2. Sesja Plenerowa - Na tym etapie przychodzi czas na kreację, niebanalne pomysły i przygodę w ciekawej scenerii.
Nie ma miejsca na sztampę i sztuczny blichtr. Szukamy niecodziennych, unikalnych rozwiązań i bawimy się sztuką fotografii, aby wynikową stanowiły mega ciekawe, romantyczne, zabawne, klimatyczne ujęcia.
Macie zacięcie artystyczne i chcecie sprawdzić jak byście się sprawdzili?
Przyjmuję także pomysły par. Podpowiadam, modyfikuję i pomagam w realizacji.

Jeśli odpowiada Wam mój styl - zapraszam serdecznie.

Więcej fotografii na mojej autorskiej stronie. Jeszcze więcej - po zainteresowaniu ofertą przy spotkaniu indywidualnym.

Pozdrawiam,
Rafał

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kamil i Iza 2019-04-23 22:11:46

Ocena: 5

Rafał to fotograf ślubny jakiego sobie wymarzyliśmy, wyszperaliśmy, wybraliśmy i zarezerwowaliśmy nie bez powodu. Fotografie są ciekawe, estetyczne, naturalne, a przy tym pełne magii i z nutą dyskrecji wrażliwego obserwatora zdarzeń. Jako człowiek jest wesoły, z kapitalnym doświadczeniem i bardzo spokojny, choć widać, że do pracy podchodzi z wewnętrznym zaangażowaniem i skupieniem. Dziękujemy i polecamy!

K Katsia i Piotr 2017-03-31 21:28:11

Ocena: 5

Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Kadry czyste, przemyślane, część na prawdę zaskakujących. Gdybym miała jeszcze raz wybrać - powtórzyłabym współpracę z Rafałem. Nie chcę pisać ah i oh, bo każda z nas ma inne wymagania, ale przy wyborze fotografa ślubnego umiejącego świetnie wykorzystać każdą niemal chwilę z Waszego Dnia Ślubu - Rafał sprawdzi się wyśmienicie. Jesteśmy usatysfakcjonowani.

S Sandra 2016-08-08 11:17:44

Ocena: 5

Najlepszy fotograf! Bez zastanowienia polecam! :)

Tagi: Ełk, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót