Zapytanie
667... telefon

Fotografia Hubert Chojnacki

Druskiennicka 2A/57, Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Warszawa, Wrocław, Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Konin, Kalisz, Gniezno, Września, Gorzów Wielkopolski

667... telefon
Wyświetleń: 241


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

300 zł

Fotografia Hubert Chojnacki

Krótkim wstępem chciałbym Wam opowiedzieć trochę o sobie i swojej pasji do fotografii. Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w 2017 roku. Zakupiłem wtedy swoją pierwszą lustrzankę, by zachować na fotografiach wyjątkowe momenty z wszelkich rodzinnych spotkań i uroczystości. Gdy poznałem moją ukochaną to ona stała się dla mnie muzą, inspiracją i modelką do sesji zdjęciowych. Teraz już jako moja żona, także wkręciła się w fotograficzną pasję i niemal nie rozstaje się z aparatem, fotografując wszystko co spotka na swojej drodze. Nasza znajomość oraz miłość rozpoczęła się w poznańskiej szkole tańca, do której uczęszczaliśmy na zajęcia z Bachaty. Wspólne godziny spędzone na parkietach podczas licznych roztańczeń oraz rozwijanie swojej tanecznej pasji również w innych stylach, takich jak: Salsa, Kizomba czy Tango Argentyńskie pozwoliły nam się bardzo dobrze poznać, zarówno pod kątem współpracy (jak wiadomo w tańcu lepiej za sobą podążać, niż podkładać sobie nogi), jak i pod kątem wrażliwości artystycznej. Nasze zaprogramowane już wyczucie czasu i momentów zarówno w utworach muzycznych jak i w innych dynamicznie zmieniających się sytuacjach, pozwala nam na uchwycenie prawdziwych emocji, bez zbędnego reżyserowania i to jest zdecydowanie to, co chcemy zatrzymać na naszych fotografiach. Nasz duet to absolwenci Wielkopolskiej Szkoły Fotografii w Poznaniu. Braliśmy i wciąż bierzemy udział w wielu kursach oraz webinarach fotograficznych i filmowych, by cały czas zgłębiać swoją wiedzę, rozwijać umiejętności i nakręcać do działania oraz tworzenia kreatywnych pomysłów i rozwiązań. Podczas sesji zdjęciowych zależy nam byście czuli się w naszym towarzystwie komfortowo, więc szczególnie dbamy o dobrą i luźną atmosferę. Nasz wysokiej klasy sprzęt fotograficzno-filmowy to gwarancja, że Wasze zdjęcia będą w pełni profesjonalne i każdy ważny dla Was moment zostanie uwieczniony. Autorska obróbka w doda Waszym zdjęciom niepowtarzalnego charakteru i sprawi że nie będziecie mogli oderwać od nich wzroku.

www.facebook.com/Fotografia-Hu...

Zapraszam do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Z Zuza 2022-09-12 13:24:14

Ocena: 5

Przepiękne zdjęcia, szczerze polecam

M Marcin 2022-08-23 10:17:02

Ocena: 5

Szczerze Polecamy! Widać że w pracę wkładane jest całe serce. Ekipa to jeden wielki wulkan energii! Profesjonalnie w każdym calu! Zdjęcia na najwyższym poziomie, a do tego obsługa totalnie bezproblemowa - nie martwiliśmy się o nic i wszystko było ogarnięte perfekcyjnie!

J Jagoda 2022-07-28 16:11:44

Ocena: 5

Pan Hubert to sympatyczny i skromny człowiek. Współpraca bez zarzutu - sprawnie i konkretnie, w razie potrzeby umie dostosować się do klienta. Z wykonanych ujęć jestem bardzo zadowolona. Zdjęcia naprawdę super. Szczerze polecam.

Tagi: Poznań, FotoVideo, Fotograf, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Plener ślubny Poznań

Powrót