Zapytanie
507... telefon
Wyświetleń: 3558


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2600 zł

Fotografia Michał Giel

Fotografia to moja pasja, zawód i praca, której poświęciłem 15 lat życia. W swoich zdjęciach stawiam na naturalność i pokazanie emocji.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą cenową i portfolio na stronie

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

G Gosia i Kamil 2021-08-18 20:31:02

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem. Widać, że swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Fotoreportaż ślubny jak i sesja w plenerze wyszły rewelacyjnie. Mamy przepiękną pamiątkę do końca życia Michał jest bardzo sympatyczny i współpraca z nim to czysta przyjemność. Serdecznie polecamy go wszystkim młodym parom i nie tylko! 🤩🤩🤩

J Julia 2020-02-04 21:13:20

Ocena: 5

Szczerze polecam skorzystanie z usług Pana Michała. Otrzymaliśmy zachwycający fotoreportaż (ślub, wesele + sesja) 😍 Usługa na najwyższym poziomie: punktualność, bezproblemowe uzgodnienie szczegółów, terminowość. Przede wszystkim umiejętność "bycia niezauważonym", a jednocześnie uważne obserwowanie i uchwycenie tego, co w "Tym Dniu" najważniejsze - emocje, zabawa, radość, szczęście... Nasza sesja na Górze Zborów - MISTRZOSTWO! :-)

K Kasia&Mateusz 2019-01-01 17:13:10

Ocena: 5

Michał pracuje dyskretnie, młoda para nie odczuwa jego obecności. Uchwycił wszystkie najważniejsze momenty w kreatywny sposób. Zdjęcia świetnej jakości, profesjonalnie obrobione. Polecamy :)

M Monika 2018-06-15 16:52:08

Ocena: 5

Szczerze polecam! Piękne, naturalne zdjęcia pełne emocji. Pan Michał to prawdziwy profesjonalista

Tagi: Tychy, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Plener ślubny Kraków

Powrót