Zapytanie
503... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1200 zł

Fotografia Ślubna, Filmowanie Adam Gancewski

Szanowni Państwo. Jeżeli poszukujecie fotografa z wieloletnim doświadczeniem, to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Od ponad 15 lat wykonujemy reportaże ślubne obejmujące wszystkie przygotowania i błogosławieństwo. Towarzyszymy Parze Młodej podczas ceremonii zaślubin w kościele lub USC. Wtapiamy się w tłum na weselu i dokumentujemy szaloną zabawę do białego rana. Organizujemy plenerowe sesje ślubne. W trakcie ślubu i wesela do Waszej dyspozycji są 3 lub 4 osoby - 2 operatorów kamer oraz 1 lub 2 fotografów. Naszą misją jest dostarczenie Wam najpiękniejszej pamiątki w postaci zdjęć i filmów. Podczas przygotowań, ślubu czy wesela zawsze możecie liczyć na naszą pomoc. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Chcemy aby nasze usługi były dostępne dla Wszystkich i na każdą kieszeń. Pracujemy na terenie całego kraju, zadzwoń i zapytaj w jaki sposób możemy Tobie, Wam pomóc.

Dlaczego my? Bo kochamy to co robimy. Nasza praca daje nam przyjemność i ogromną satysfakcję. Kładziemy nacisk na jakość, skupiamy się na każdym detalu. Wiemy jak bardzo ważny jest ten dzień i te chwile. Mamy ogromne doświadczenie bo zrobiliśmy już nie dziesiątki ale setki ślubów i wesel. Każde jest jedyne w swoim rodzaju mimo, że schemat jest bardzo podobny. Wiemy co, gdzie, jak i kiedy, zawsze współpracujemy z pozostałą obsługą wesela. Przed ślubem zawsze się spotykamy i rozmawiamy, pytamy czego potrzebujecie, jakie są Wasze oczekiwania, pomysły, sugestie - to Wasz dzień.

Sprzęt na którym pracujemy: do zdjęć - lustrzanki firmy Nikon - D810, D3; zestaw obiektywów (16-28/2,8; 35/1,4; 50/1,8; 85/1,4; 100/2,8; 80-200/2,8), lampy błyskowe, żelazny zapas kart i akumulatorów. Do filmowania - aparaty bezlusterkowe firmy Sony, jasne obiektywy 16 i 30 mm, rejestrator dźwięku, slider, statywy, gimbal.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Par Młodych oferujemy również filmowanie dronem. Nawet krótki urywek uwieczniony z lotu ptaka bardzo uatrakcyjnia cały film i teledysk ślubny. Taka perspektywa dodaje dynamiki, jest alternatywą do ujęć wykonywanych z bliska i stanowi świetną pamiątkę nie tylko dla Pary Młodej, ale także dla wszystkich zaproszonych gości.

Pragniemy uzyskać niepowtarzalne efekty, a elementami, które najczęściej filmujemy podczas uroczystości są:

 • kościół;
 • okoliczna panorama;
 • wyjście Pary Młodej z kościoła;
 • przyjazd Pary Młodej pod salę weselną;
 • dodatkowe ujęcia podczas sesji w plenerze;
 • inne wcześniej uzgodnione scenariusze;

Posiadamy niezbędne uprawnienia (świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS) oraz ubezpieczenie (OC) – dokumenty, które są niezbędne podczas wykonywania lotów komercyjnych. Loty zawsze wykonujemy z zachowaniem szczególnej ostrożności.

Kompleksowa oferta foto + film zawiera:

 • pełny fotoreportaż z ceremonii ślubnej w kościele/USC (w tym przygotowania i błogosławieństwo) + wesele do 1-2 nad ranem;
 • sesja plenerowa w innym dniu - wspólnie ustalamy datę oraz miejsca;
 • 500 zdjęć na pendrive - starannie wyselekcjonowanych i w razie potrzeby obrobionych graficznie
 • fotoalbum 30×30 cm (20 stron) - do zaprezentowania na spotkaniu
 • film HD około 90 minut;
 • 2 operatorów (kamerzystów) + fotograf (lub 2 w zależności od wielkości wesela)
 • ujęcia z drona
 • termin oddania materiału - od 30 do 90 dni

Ważne!
1. Posiadamy niezbędne uprawnienia do fotografowania i filmowania ceremonii liturgicznych.
2. Wasze zdjęcia są zabezpieczone - archiwum przechowujemy na 3 oddzielnych dyskach zewnętrznych -w przypadku utraty danych śmiało można się do nas zgłosić po kopię zdjęć i filmu.
3. Na wyraźne życzenie klienta zapewniamy pełną dyskrecję. Wasze zdjęcia oraz film nie ujrzy nikt oprócz nas.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji. Koniecznie zapraszamy na naszą stronę internetową - na dole ogłoszenia.
Pozdrawiamy i do zobaczenia :)
Adam Gancewski

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Morąg, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót