Zapytanie
533... telefon

Fotografia Ślubna - Łukasz Czarnecki

Łódź, Łódzkie,

533... telefon
Wyświetleń: 455


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotografia Ślubna - Łukasz Czarnecki

Fotografie to cenna pamiątka – dzięki nim możemy zobaczyć siebie w dzieciństwie, a także jak wyglądali nasi rodzice, dziadkowie a nawet pradziadkowie w dniu ślubu. Myślę, że dlatego tak lubię zdjęcia czarno-białe, mają wyjątkowy klimat. Większość moich zdjęć to ujęcia kolorowe i naturalne, jednak zawsze dodaję do galerii również kilka ujęć czarno-białych.

Z relacji starszych osób z rodziny często można usłyszeć, że sesję robiło się w studiu, niektórzy mieli zdjęcia z kościoła, natomiast rzadziej fotograf pojawiał się na samym weselu. Fotografia zmienia się, dziś zdjęć jest zdecydowanie więcej – ważne aby nie kierować się jednak samą ilością zdjęć, znacznie cenniejsze jest ok 600-700 obrobionych fotografii. Popularne są obecnie fotografie z przygotowań oraz sesji pleneroweych w tym z ujęciami z drona. Ten styl fotografii zdecydowanie mi odpowiada. Lubię reportaż w klimatycznych wnętrzach, pięknych kościołach, na eleganckich salach. Sprawia mi przyjemność fotografowanie na tle przyrody zamiast malowanego tła i przy sztucznym oświetleniu.

Na podstawowy reportaż ślubny składa się z reguły ceremonia i wesele do oczepin. Wiele osób wybiera fotografie z przygotowań – w jednym albo dwóch domach. Warto zdecydować się również na krótką sesję w dniu ślubu – warto przecież wykorzystać otoczenie sali weselnej. Kilkanaście minut wystarcza na wykonanie naprawdę dobrych ujęć.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót