Zapytanie
608... telefon

Fotografia ślubna - Tomasz Goliński

Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Gostyń, Śrem, Rawicz, Konin, Kalisz, Szamotuły, Gniezno, Września, Ostrów Wielkopolski, Oborniki, Skoki, Nowy Tomyśl, Piła, Krotoszyn, Złotów

608... telefon
Wyświetleń: 1876


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1800 zł

Fotografia ślubna - Tomasz Goliński

Chciałbym zaproponować Państwu ofertę, która w dużej mierze zależeć będzie od Was samych. Taką, która Wam najbardziej odpowiada, abyście czuli się w tym wyjątkowym dniu jak najbardziej komfortowo!

Jeśli tylko zechcecie z przyjemnością będę towarzyszył Wam podczas przygotowań, ceremonii ślubnej i uroczystości weselnej starając się przede wszystkim dyskretnie uwiecznić w kadrze te wszystkie wyjątkowe emocje, których tego dnia z pewnością nie zabraknie.

Sesję plenerową możemy zrealizować zarówno w dniu ślubu, jak i w terminie późniejszym korzystając w ten sposób z większej ilości czasu, aby bez pośpiechu oddać się przyjemności fotografowania jak i bycia fotografowanym.

Efekt mojej końcowej pracy będą mogli Państwo zobaczyć na poddanych cyfrowej obróbce fotografiach nagranych na płycie DVD. Osobiście jednak będę Państwa namawiał do wykonania w dowolnie wybranym przez siebie formacie odbitek na papierze fotograficznym bądź zaprojektowania wysokiej jakości fotoalbumu, do którego będziecie niejednokrotnie wracać z przyjemnością. Wspólnie wybierzemy to, co będzie Państwu najbardziej odpowiadać.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, FotoVideo, Fotograf

Powrót