Wyślij zapytanie
501... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1900 zł

FOTOGRAFSLUB.pl Marek Belowski

FOTOGRAFIA ŚLUBNA i FILMOWANIE

Fotografia jest moją największą pasją już od lat. W zdjęcia wkładam całe serce i talent. Szczególną przyjemność sprawia mi robienie zdjęć ślubnych, gdzie mogę być obserwatorem chwil szczęścia młodej pary, ich rodziny i przyjaciół. Staram się zawsze uchwycić je na moich zdjęciach.
Piękne i eleganckie zdjęcia ślubne pozostaną pamiątką na całe życie, do których będziecie wracać Wy, Wasze dzieci i wnuki.
Bezpieczeństwo jest priorytetem w mojej pracy dlatego fotografuję dzień ślubu zawsze dwoma aparatami. Dodatkowo każde zdjęcie zapisywane jest na dwie karty w aparacie, co daje 100% pewność, że otrzymacie zdjęcia ze swojego ślubu. Aparaty wyposażone w jedną kartę nie dają takiej gwarancji!
Kilkuletnie doświadczenie jako fotografa ślubnego i referencje moich klientów pozwolą Wam spokojnie spać, że dokonaliście dobrego wyboru. Zdjęć ślubnych nie będzie już można powtórzyć!
Mam ukończony Kurs liturgiczny dla fotografów. Będziecie mieli pewność, że fotograf będzie wiedział kiedy można robić zdjęcia, a kiedy się nie powinno, jak poruszać się po kościele, aby nie przeszkadzać w liturgii i co nie jest takie oczywiste przyjdzie stosownie ubrany.
Mój autorski Poradnik dla Młodych Par, pomoże Wam co zrobić, aby pięknie wyjść na zdjęciach i bezstresowo przeżyć dzień ślubu.
Prywatna Galeria internetowa umożliwi Waszej rodzinie i gościom obejrzenie zdjęć.
Efektem końcowym będzie piękny, okazały fotoalbum/ fotoksiążka, z historią dnia ślubu i pleneru, który zachwyci Was i rodzinę.
Jeżeli to możliwe preferuję spotkanie osobiste. Umowę możemy również podpisać przez internet.
Zapraszam na moją stronę www.fotografslub.pl, gdzie będziecie mogli obejrzeć więcej zdjęć i przeczytać fragmenty Poradnika.
Skontaktujcie się ze mną śmiało! Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. Kiedyś też brałem ślub i wiem jak to jest pod drugiej stronie ;-)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

J Julita 2017-08-28 12:08:42

Ocena: 5

Marek to fenomenalny człowiek, zdjęcia wykonanie profesjonalnie nie tylko przez świetny sprzęt, ale także osobę, która budzi nas ze ślubnego stresu! � polecam zdecydowanie każdemu! � Dziękujemy bardzo!!

O Ola 2017-02-08 10:06:06

Ocena: 5

Długo zastanawialiśmy się kogo wybrać na fotografa, przeglądaliśmy tysiące stron ;) dziś wiemy, że to był najlepszy wybór ;) zdjęcia są cudowne

L Laura 2017-02-07 15:26:07

Ocena: 5

Marka znalezlismy zupelnie przypadkowo...ale to sposrod grupy innych fotografow TO wlasnie Marka portfolio przemowilo do nas najbardziej! Marek okazal sie super cieplym i serdecznym facetem, ktory juz od samego poczatku wykazal sie nie tylko fotograficznym talentem... Z usmiechem wspominam sytuacje w ktorej gimnastykowalismy sie z dopieciem butonierek.. Marek nie omieszkal odstawic aparat i nas wesprzec! Jako fotograf naprawde zadbal o zyczliwa i bezstresujaca atmosfere podczas przygotowan az po sam koniec naszego wesela. Wykorzystywal kazda dobra chwile na ujecia nawet kosztem obtartych i obolalych stop!!! :D ..wiec z czystym sumieniem POLECAMY Marka wszystkim przyszlym nowozencom :) Laura i Andy Finnegan

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf

Powrót