Zapytanie
788... telefon
Wyświetleń: 174


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotojack studio

Szukasz profesjonalnego i kreatywnego fotografa ślubnego? Zapraszam Cię do mojego świata fotografii, stworzonego dzięki prawdziwej pasji oraz praktycznemu doświadczeniu. Zapraszam do wzięcia udziału w dynamicznych, wieloplanowych reportażach oraz zapierających dech sesjach plenerowych. Bo dla mnie fotografia ślubna to nie zawód, to namiętność, którą pielęgnuję i stale rozwijam.

Nazywam się Jacek Opiłowski, fotografią ślubną zajmuję się od kilku lat. Oprócz tego zajmuję się fotografią modową, produktową, posiadam własne studio.Posiadam akredytację z kurii pozwalającą na wykonywanie zdjęć w kościołach.Używam dwóch profesjonalnych lustrzanek oraz zestaw obiektywów i lamp błyskowych.

Wykonanie profesjonalnego reportażu ślubnego to bardzo odpowiedzialne zadanie dla fotografa. Dzień Waszego ślubu to prawdopodobnie najważniejszy dzień w życiu i po prostu musi być dobrze sfotografowany, nie ma miejsca na błędy bo tego dnia nie da się powtórzyć. W trakcie reportażu ślubnego mam ze sobą dwa aparaty co minimalizuje ryzyko wynikające z usterek sprzętu. Kopie zapasowe zdjęć tworzone są już na etapie zapisywania zdjęć w aparacie (zapis na dwie karty pamięci).

Realizacja reportażu ślubnego wymaga posiadania wiedzy i umiejętności z wielu dziedzin fotografii: reportaż, zdjęcia portretowe, produktowe a nawet modowe.
Reportaż przedstawia rzeczywiste, nie wyreżyserowane wydarzenia i osoby, jest prawdziwą opowieścią o ważnych chwilach, których świadkami właśnie jesteśmy. Nie są to zdjęcia sztucznie ustawiane czy stylizowane lecz w pełni obiektywne, wykonywane bez ingerencji w przebieg wydarzeń. Oczywiście uchwycenie obiektywem aparatu głównych momentów ceremonii ślubu czy przyjęcia weselnego ma ogromne znaczenie, lecz liczą się także drobne wydarzenia dziejące się w trakcie, niekiedy bardzo znaczące i symboliczne.

Naturalne kadry i emocje na zdjęciach - tego zawsze poszukuję, ograniczam zatem sztuczne pozowanie a wyłapuję szczególne momenty. Dlatego dobra współpraca z fotografem, który w tym pełnym emocji i wrażeń dniu nie zakłóci radości z tego najważniejszego wydarzenia i profesjonalnie wykona swoją pracę jest niezwykle istotna.
Przecież fotografie z Waszego ślubu będą najcenniejszą pamiątką w rodzinnym albumie.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót