Zapytanie
721... telefon

FotoJasik - Fotografia ślubna | wideo

Jesionowa, Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Leszno, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Toruń, Bydgoszcz, Wolsztyn, Gniezno, Września, Mogilno, Nowy Tomyśl, Piła, Międzyrzecz, Grodzisk Wielkopolski

721... telefon
Wyświetleń: 1445


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1000 zł

FotoJasik - Fotografia ślubna | wideo

Pamiątka ze ślubu w postaci fotografii i filmu pozostanie z Wami na długie lata. Najlepiej, gdy każdy powrót po latach do zdjęć i wideo z tego wydarzenia wywoła na Waszych twarzach uśmiech i przywoła miłe wspomnienia. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem i starannością. Najlepiej o efektach naszej pracy mówią opinie Par Młodych.

Zajmujemy się fotografią, tworzymy teledyski i filmy ślubne, wynajmujemy limuzynę. Nasze pakiety można dowolnie modyfikować. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową. Znajduje się tam specjalny formularz, gdzie można zaznaczyć wybrane elementy i sprawdzić cenę.

Posiadamy również szeroki wybór fotoalbumów, nośników, fotoobrazów itp. 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu :) Działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego i województw z nim graniczących.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Z Zuzanna 2017-05-23 10:30:54

Ocena: 5

Dziękujemy za świetne zdjęcia i piękne fotoalbumy. Marek jest kreatywnym profesjonalistą, pracuje bardzo dyskretnie i z dużym wyczuciem. Idealnie udokumentował najważniejsze momenty tego wyjątkowego dla nas dnia. Dodatkowe podziękowania dla Asi za zaangażowanie i mnóstwo pozytywnej energii podczas sesji. Serdecznie polecamy usługi firmy FotoJasi

Tagi: Inowrocław, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf i Kamerzysta

Powrót