Zapytanie
501... telefon

Fotoklatka Paweł Jagiełło

Węgrzynów 107A, Kielce, Świętokrzyskie,

W pobliżu: Końskie, Staszów, Staszów, Opatów, Jędrzejów, Włoszczowa, Chęciny, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Busko-Zdrój, Skarżysko-Kamienna

501... telefon
Wyświetleń: 527


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotoklatka Paweł Jagiełło

Wykonuję zdjęcia krajobrazu, architektury oraz ludzi (od portretu po reportaż). Nie mogę nazwać się artystą, jednak na tyle mocno stąpam po ziemi, żeby wiedzieć, co chcę osiągnąć oraz umiejętnie korzystać ze swojej wiedzy i sprzętu. Cały czas uczę się i pracuję nad swoją fotografią, a szczególny nacisk kładę na realizację potrzeb zamawiających zdjęcia oraz pozytywny odbiór przez ludzi stykających się z moimi pracami.

 Pracuję na sprzęcie Nikona zaopatrzony w zestaw jasnych obiektywów stało-ogniskowych. Jestem mobilny, co pozwala mi wykonywać zlecenia wszędzie tam, gdzie są potrzebne zdjęcia.

Doświadczenie nauczyło mnie, że najciekawsze kadry tworzą sytuacje dziejące się wokół danego wydarzenia, dlatego unikam reżyserowania. Staram się, aby moje ujęcia były proste i zarazem ciekawe, a ich unikalność brała się z umiejętności wyszukania ciekawych miejsc i kątów patrzenia na daną sytuację. 

Jeśli poszukujecie fotografa, z odpowiednią wiedzą fotograficzną, profesjonalnym sprzętem oraz afiliacyjnym poczuciem humoru,który sprawi że tremująca sesja zamieni się w przyjemną zabawę, a zdjęcia będą dla Was wspaniałą pamiątką na lata, to zapraszam do współpracy. Prowadzę legalną działalność gospodarczą. Współpracuję z najlepszymi kamerzystami

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, FotoVideo, Fotograf

Powrót