Zapytanie
600... telefon
Wyświetleń: 3770


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Fotolatka - Fotografia Ślubna i Filmowanie Nowy Sącz

Profesjonalna obsługa i usługi fotograficzne i video filmowanie. Zajmujemy się reportażami ślubnymi od przygotowań, błogosławiń, zdjęcia ceremonii w kościele, przyjęcia weselnego oraz pleneru ślubnego w dzień wesele lub w inny według indywidualnych potrzeb klienta.

Wszytko oprawione w eleganckim albumie lub foto książce, z indywidualną okładką i płytą ze zdjęciami młodej pary, pokazy slajdów i prezentację ze zdjęć. Działamy głównie w powiecie nowosądeckim fotografia ślubna Nowy Sącz i okolice, Krynica, Grybów, ale wykonujemy też obsługę w całym woj. małopolskim tj. Kraków, Limanowa, Tarnów, Gorlice i inne, obsługujemy uroczystości ślubne, wesela, USC, komunii świętych indywidualnie i dla całych parafii, profesjonalne nagrania studniówek, imprezy firmowe, zdjęcia reklamowe i każde inne które trzeba utrwalić.

Wywołujemy zdjęcia tradycyjne i cyfrowe, powiększenia, wydruki na płótnach oraz druki wielkoformatowe, odnawiamy stare zdjęcia i reprodukcję. Wykonujemy zdjęcia na porcelanie kolorowe i czarno białe, przegrywamy nagrania ze starych kaset VHS, 8mm i innych na nośniki cyfrowe. Oferujemy również wykonywanie zdjęć do dokumentów, identyfikatorów, legitymacji w formie cyfrowej kolorowej lub czarno-białej z pełnym retuszem i możliwością wyboru.

"Nie ma zdjęć niemożliwych niektóre są tylko trudne".

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nowy Sącz, FotoVideo, Fotograf

Powrót