Zapytanie
533... telefon

Fotolovers - Naturalna Ponadczasowa Fotografia

Kasprowicza 17/3, Pruszcz Gdański, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Straszyn, Rotmanka

533... telefon
Wyświetleń: 682


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1500 zł

Fotolovers - Naturalna Ponadczasowa Fotografia

Jak wygląda ten wyjątkowy czas z naszej perspektywy…

Tuż przed… Jeśli zdecydujecie się na sesję narzeczeńską to dobrze postąpicie!  Jest to czas kiedy możemy się poznać, porozmawiać, spędzić ze sobą trochę czasu. Wy oswajacie się z aparatem a my… z Wami 

To już dziś? ;o

Na samym początku spotykamy się u Was w domu. Zazwyczaj w domu rodzinnym Panny Młodej albo w Waszym zaciszu domowym. Jest to część którą bardzo lubimy. Jest to moment kiedy jest zamieszanie i wszyscy się spieszą, ale to właśnie daje nam dreszczyk emocji, fajną adrenalinę i motywację. Fajnie jest przyglądać się jak się zmieniacie, jak spędzacie ostatnie chwile jako narzeczeni.

Przysięga.. Coś wspaniałego. Mimo że tak naprawdę mało się znamy to zawsze się wzruszamy! To taki piękny, romantyczny moment! Chyba nasz ulubiony! Stoicie na przeciwko siebie, wpatrzeni wypowiadając ,, i nie opuszczę cię..”. Tak, to jest niesamowite.

Pierwszy taniec, wesele, zabawa. TAK! Jesteście małżeństwem! Wspaniale! Uwielbiamy Wasze pierwsze tańce. Niesamowicie romantyczne i pełne miłości chwile! Jesteśmy z wami do oczepin, do ok. godziny 1.00 w nocy. Utrwalamy wszystkie ważne momenty, staramy się to zrobić najlepiej jak potrafimy.

Sesja plenerowa. Uff.. można odetchną. Już po wszystkim, możecie teraz rozkoszować się swoja miłością sam na sam a my będziemy chcieli uwiecznić to na fotografiach. Taką sesję fajnie jest wykonać świeżo po ślubie, na kilka dni po. Wtedy jesteście jeszcze tacy.. hm, nieskalani szarością codziennego życia. 

 Wybieramy wspólnie miejsce i godzinę i po prostu spędzamy miło czas 

Co jeszcze możemy dla was zrobić?

Jak zachować wspomnienia? Na Waszą specjalną prośbę wykonujemy fotoalbumy, odbitki w drewnianym pudełkach, lub dodatkowe usługi takie tak podziękowania dla rodziców (w formie sesji zdjęciowej).

Masz pytania? Napisz do Nas!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Pruszcz Gdański, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Gdańsk, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk

Powrót