Zapytanie
508... telefon

Fotostube

ul. Zielony Rynek 12, Gniezno, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Leszno, Luboń, Kościan, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Wronki, Ostrów Wielkopolski, Oborniki, Piła, Międzychód, Turek, Grodzisk Wielkopolski

508... telefon
Wyświetleń: 584


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotostube

Trudno w kilku zdaniach opisać naszą ofertę. Jednym z głównych elementów działalności braci Stube jest fotografia ludzi.
Podejmowaliśmy różne wyzwania. Często pracujemy przy zdjęciach reportażowych w terenie. Fotografie te wykorzystują czasopisma i firmy.
Jednym z naszych stałych i ważniejszych punktów oferty jest fotografia ślubna. Naszym klientom staramy przekazać się to, co najcenniejsze – emocje tego wyjątkowego dnia. Każdą parę chcemy bliżej poznać – po to, aby jak najbardziej zbliżyć się do Ich wizji wesela. Wiem z własnego doświadczenia, że ślub jest dużą dawką uczuć i jednocześnie niesie za sobą potrzebę jak najlepszego uwiecznienia tego dnia.

co nas wyróżnia? Uwielbiamy to co robimy! Mamy pasję. Po prostu chcę się nam tworzyć.!
Otrzymujemy nagrody w konkursach za fotografię ludzi min. Grand Press Photo, National Geographic czy Monochrome Adwards,

zapraszamy www.fotostube.pl

A nasza oferta wygląda następująco.

Standardowa oferta czyli - Przygotowania, Błogosławieństwo, Ceremonia, Plener i Zabawa do Oczepin W tym otrzymują Państwo album tradycyjny. Wywołanych 60 fotografii w formacie 15x20 pozostałe fotografie dostają Państwo na pendrive w pełnej rozdzielczości do dowolnego kopiowania. Dostają Państwo również prezentacje multimedialną z podkładem muzycznym. Otrzymują również Państwo od nas na okres jednego miesiąca galerie internetową na naszej stronie galeria będzie szyfrowana wcześniej ustalonym hasłem. Ułatwi to Państwu pokazywanie zdjęć rodzinie, wystarczy wysłać rodzinie i znajomym link i hasło.
Miejsce pleneru dowolne. Wcześniej wspólnie ustalimy, albo Państwo coś zasugerujecie albo my coś wymyślimy.Koszt 2500 zł.
Przy podpisaniu umowy jest symboliczne 100 zł W całości rozliczamy sie przy przekazaniu materiałów.
Mamy również w ofercie videofilmowanie. Film wykonuje firma z którą współpracujemy - Medialuk
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.


Zapraszamy do kontaktu!Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gniezno, FotoVideo, Fotograf, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Plener ślubny Poznań

Powrót