Wyślij zapytanie
513... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Fun&Run Studio

Dlaczego My?

  • wiele lat praktyki,
  • talent fotograficzny (finał konkursu Grand Press Photo),
  • najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie,
  • realizujemy projekty indywidualne oraz złożone sesje tematyczne.


Sakramentalne „tak” to początek nowej, wspólnej drogi, która bez wątpienia stanowi moment przełomowy w życiu każdej zakochanej pary. W tym wyjątkowym dniu każdy detal ma ogromne znaczenie. Wymarzona biała suknia Panny Młodej, idealnie skrojony garnitur Pana Młodego, szczegółowo zaplanowania ceremonia, kwiaty w Kościele, scenariusz imprezy weselnej – można by wymieniać bez końca. I choć są to elementy, bez których uroczystość zaślubin nie może się odbyć, ważne, by dzielić ten czas z najbliższymi i rodziną, a piękne momenty móc zatrzymać przy sobie na długie lata. Pomożemy Wam uchwycić piękno chwili w najlepszych kadrach!

Wykonując zdjęcia ślubne przede wszystkim stawiamy na osobowość młodej pary
. Dla nas bardzo ważne jest poznanie Waszych potrzeb i oczekiwań. Chcemy, by powstający materiał odznaczał się nie tylko świetnym wykonaniem, ale przede wszystkim był świadectwem Waszych emocji i uczuć.

Wartość naszych usług mierzymy zadowoleniem par, które nam zaufały. Fotografia ślubna jest przez nas realizowana w Łodzi jak i na terenie całego kraju. Dbamy o jakość wykonywanej pracy na każdym etapie jej realizacji, wiemy bowiem, że poszczególne elementy powstawania zdjęć składają się na efekt finalny. Pracujemy na najlepszym sprzęcie i najszybszych obiektywach. Wszystko po to, by w ułamku sekundy uchwycić Wasze uśmiechy czy momenty wzruszenia. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób rzetelny i profesjonalny, ale bez zbędnego nadęcia. Dla nas przede wszystkim liczycie się Wy – dlatego zawsze jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły. Lubimy eksperymentować, a w fotografii nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań – tak by tworzyć tylko najlepsze ujęcia.

Przygotowane przez nas zdjęcia ślubne pozostaną niezwykłą pamiątką i będą przenosić Was do najważniejszego dnia życia za każdym razem, gdy po nie sięgniecie. Już teraz dziękujemy, że mogliśmy dzielić te chwile razem z Wami.

Zapraszamy do kontaktu!

Wasze opinie

T Tomasz 2016-07-06 08:33:11

Ocena: 5

super

Tagi: Łódź, FotoVideo, Fotograf

Powrót