Zapytanie
691... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

800 zł

Giga Foto Wedding

Witam.

Poszukujecie fotografa na ślub i wesele?

Trafiliście idealnie. 

Chętnie uwiecznię Wasz cudowny dzień.

Zadzwoń lub napisz już dziś i spytaj o termin, a ja przedstawię ofertę.

Realizacja zleceń możliwa na terenie całego kraju i nie tylko.

Szukacie fotografa na ostatnią chwilę?

Warto zapytać o wolne terminy!

W ofercie:

Reportaże ślubne, czyli zdjęcia, do których będziecie chcieli wracać po latach.

Reportaż od przygotowań u Pani i Pana poprzez ceremonię, zabawę na weselu, aż do oczepin.

Praca na dwóch profesjonalnych aparatach pełnoklatkowych (bezlusterkowce) wraz z obiektywami z serii pro oraz lampami błyskowymi.

Proponuje również sesję narzeczeńską, gdyż to świetny pomysł na zapoznanie się ze mną, oraz sesję plenerową w innym dniu i dowolnym miejscu.

W razie potrzeby zapewniam również drugiego fotografa.

Fotoksiążki najwyższej jakości (papier jedwab, świetne odwzorowanie kolorów oraz ostrość, płaskie łączenie stron, bez kodów i nazwy producenta, okładki o jakości premium).

Sesje wizerunkowe, portretowe, lifestylowe, dziecięce, modowe, rodzinne, ciążowe, kobiece.Fotografia okolicznościowa (wieczory panieńskie, osiemnastki, studniówki, chrzciny).

Profesjonalny retusz i obróbka zdjęć.

Wszelkiego rodzaju obróbka grafiki komputerowej (pieczołowicie dopracowane wszystkie detale fotografii również zdjęć korporacyjnych i biznesowych).Poprawiam owal twarzy i wady sylwetki (np. wystające boczki i wypukłości na brzuchu).Poprawa cery osoby sfotografowanej (np. niedoskonałości na skórze, znamiona).Korekty ubrania, wygładzam widoczne na zdjęciach zagięcia i „prasuję” materiał.Zapewniam najlepsze zbalansowanie kolorów oraz nasycenie barw.

PROMOCJA NA SEZON 2023!!!W przyszłym sezonie chciałbym zaoferować reportaż ślubny w plenerze za 600zł (Ślub Cywilny w plenerze, Ślub Humanistyczny, Slow Wedding, Intimate Wedding, Elopement, Destination). Możliwe jest połączenie oferty z przyjęciem oraz sesją plenerową. Jesteś z innych zakątków kraju? Nic nie szkodzi, podpiszemy umowę na odległość. Zapewniam zdjęcia po profesjonalnej autorskiej obróbce. Zapraszam do współpracy. 

Zapraszam do kontaktu! 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Goleniów, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót