Zapytanie
794... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Grupa Filmowa DND

Filmowanie wesel to przestrzeń ekspresji, którą postanowiliśmy się zająć po części z poczucia misji, po części za namową znajomych.


Misja polega na tym aby dołożyć swoją cegiełkę do prawdziwie dobrych realizacji weselnych, tak aby „kamerzysta na wesele”, był kojarzony z osobą uzdolnioną, z określonym zmysłem artystycznym, a nie osobą, która tylko obsługuje kamerę. Natomiast namowa znajomych i ich zadowolenie z przygotowanego materiału przeważyło szalę.


Filmowanie wesel to dla nas szansa na oderwanie się od komercyjnych projektów, okazja do poznania ciekawych ludzi jak i sposobność na udowodnienie, że filmowanie wesel, uznawane w środowisku za chałturę, może być formą sztuki.


Nasz „kamerzysta na wesele” to zawsze dwie osoby na uroczystości, tak aby zredukować do minimum czyhające wypadki losowe i podnieść swobodę filmowania a tym samym jakość końcowego materiału.


Ponieważ filmowanie wesel, w naszym przypadku nie jest „masówką”, każdą uroczystość obsłużymy osobiście. Tym samym, macie 100% gwarancji, że nasz kamerzysta na wesele, nie będzie z przypadku, a osobą wiedzącą dokładnie jaki efekt chce osiągnąć i do czego dąży

Wasz wymarzony kamerzysta na wesele,czeka na Wasze pytania.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, FotoVideo, Fotograf

Powrót