Zapytanie
517... telefon

Iris Cream

Ząbkowicka 62, Dąbrowa Górnicza, Śląskie,

W pobliżu: Krzeszowice, Katowice, Chorzów, Tychy, Gliwice, Zabrze, Bytom, Pyskowice, Oświęcim, Olkusz, Chrzanów, Wolbrom, Bieruń

517... telefon
Wyświetleń: 1008


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Iris Cream

Jesteśmy małżeństwem zarażonym pasją do fotografii. Mieszkamy w Dąbrowie Górniczej, ale sesje zdjęciowe wykonujemy na terenie całej Polski oraz świata. Posiadamy własny profesjonalny sprzęt studyjny.Z natury jesteśmy podróżnikami, więc jeżeli marzy Ci się sesja zdjęciowa np. w Paryżu, Wenecji czy na Wyspach Karaibskich - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ania i Darek

Ślub to niecodzienne wydarzenie. W asyście najbliższej rodziny i przyjaciół, całe życie ulega zmianie. Kilka słów uroczystej przysięgi wypowiedziane na głos, zapada głęboko w pamięć. Ślubna fotografia pozwoli jeszcze raz wrócić do tych chwil.

Wychodząc naprzeciw bardzo różnym oczekiwaniom klientów, oferujemy zróżnicowane pakiety - począwszy od pakietu Silver dla par, które bez wielkich nakładów finansowych chcą mieć piękne wspomnienia z tak szczególnego dnia, jakim jest ślub, skończywszy na pakiecie Platinum dla najbardziej wymagających klientów. Liczymy, że każdy znajdzie pakiet dostosowany do własnych potrzeb i możliwości finansowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dąbrowa Górnicza, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót