Zapytanie
886... telefon

Joanna Ruszel Fotografia

Czarna 286A, Czarna, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Dębica, Jarosław, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Leżajsk, Ustrzyki Dolne, Lesko, Lubaczów, Polańczyk, Łańcut

886... telefon
Wyświetleń: 400


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Joanna Ruszel Fotografia


Od zawsze lubiłam robić zdjęcia, by później móc do nich wracać, oglądać albumy, wspominać. Fotografię pokochałam wraz z narodzeniem się we mnie roli mamy. Odkryłam w sobie spełnienie, radość z zatrzymywania tych chwil które tak szybko uciekają i chęć podzielenia się umiejętnością robienia zdjęć z innymi.

Bliska jest mi fotografia dziecięca i rodzinna, dlatego takich sesji wykonuję najwięcej, ale w mojej ofercie znajdziecie również sesje świąteczne, ciążowe, narzeczeńskie, biznesowe, portretowe, produktowe, sferyczne i inne.

Album ze zdjęciami jest najwspanialszym prezentem jaki mogę dać sobie, jak i  Tobie

Jak pracuję i gdzie odbywają się sesje zdjęciowe?

Większość sesji odbywa się w moim własnym studio w Czarnej koło Łańcuta bądź w okolicach jeśli jest to sesja plenerowa. Sesje plenerowe z Możliwością dojazdu do 10 km w cenie, jeśli jest to dalej, to cenę za dojazd ustalamy indywidualnie.

Sesje biznesowe wykonuję zarówno w studio jak i z możliwością dojazdu do pracy klienta.

Czas oczekiwania na zdjęcia

W ciągu 4 dni roboczych otrzymują Państwo dostęp do albumu z fotografiami z których wybieracie ujęcia do obróbki. Gotowe zdjęcia po delikatnej obróbce graficznej wysyłane są w ciągu kolejnego tygodnia pocztą elektroniczną, lub nagrane na płytę DVD i wysłane wraz z wydrukowanymi zdjęciami pocztą tradycyjną lub gotowe do odbioru osobistego w studio.Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

E Ewelina 2021-05-25 08:46:29

Ocena: 5

Byłam z dziećmi na sesji w studiu i jestem pod wrażeniem. Świetne zdjęcia i przemiła Pani Asia.

Tagi: Czarna, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów

Powrót