Zapytanie
515... telefon

Justyna Dąbrowska Fotografia Ślubna

Luzino, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Gdynia, Ełk, Gdańsk, Sopot, Olsztyn, Kwidzyn, Kętrzyn, Ostróda, Mrągowo, Elbląg, Starogard Gdański, Malbork, Giżycko, Mikołajki

515... telefon
Wyświetleń: 1215


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1900 zł

Justyna Dąbrowska Fotografia Ślubna

Cenisz sobie naturalne, emocjonalne fotografie które ożywią Twoje wspomnienia ilekroć na nie spojrzysz? Zależy Ci na dobrych relacjach z fotografem, bez skrępowania, z humorem i spokojem? Nie chcesz płacić za piękne zdjęcia trzykrotności swojej miesięcznej pensji? 

Z przyjemnością spotkam się z Wami, aby poznać Wasze oczekiwania. Jeśli uznamy, że łączy nas dobra energia i obdarzymy się zaufaniem - będę przy Was od porannych przygotowań, aż po oczepiny. Wiele godzin spędzę na obserwowaniu Waszego podekscytowania i zachwycaniu się, jak pięknie celebrujecie Wasz najpiękniejszy dzień w życiu :). 

Produktem końcowym naszej współpracy będzie wiele wyjątkowych kadrów na pendrive oraz elegancki fotoalbum, a w nim zamknięte Wasze cudowne wspomnienia. Dzięki fotografiom w każdej chwili będziecie mogli wrócić do tych wspaniałych uniesień i pozwolić odżyć emocjom na nowo!

Zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Luzino, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Gdańsk, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk

Powrót