Zapytanie
513... telefon

Karol Szyc - Fotografia

Augustów, Podlaskie,

W pobliżu: Ełk, Białystok, Gołdap, Olecko, Ostrów Mazowiecka, Suwałki, Kolno, Grajewo, Łomża, Bielsk Podlaski, Ciechanowiec

513... telefon
Wyświetleń: 1188


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1500 zł

Karol Szyc - Fotografia

Fotografia jest moją pasją. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, zapewniając profesjonalizm zachowując przy tym dobre serce. To bardzo ważne, aby fotograf był Waszym przyjacielem, staram się pracować na tyle dyskretnie, żeby nie zakłócać ważnych momentów tego dnia. Jestem obserwatorem a nie reżyserem.

Uwielbiam przypatrywać się ludziom i ich zachowaniom, łapać w kadrze te ulotne chwile, cenię sobie też precyzję oraz małe detale, które nas otaczają. Mój charakter w znacznej mierze wpływa na to, w jaki sposób widzę i utrwalam na zdjęciach świat i wydarzenia, w których mam okazje uczestniczyć. Fotografując jestem obserwatorem, nie reżyserem co pozwala mi uchwycić naturalne reakcje podczas reportażu oraz prawdziwe emocje które towarzyszą każdemu ślubowi. Fotografowanie jest dla mnie wielką pasją i czerpię z niej wiele radości, którą widać w moich pracach, w tych pięknych chwilach zatrzymanych w kadrze, w tych łzach wzruszenia czy uśmiechach, które znajdziecie na moich zdjęciach. Zawsze jednak trzymam rękę na pulsie i w chwilach zawahania bądź niezdarności klientów interweniuje używając swojego doświadczenia. Za to, że wybieracie mnie i obdarzacie zaufaniem dziękuję Wam uśmiechem na twarzy, który towarzyszy mi przez cały dzień Waszego ślubu oraz pięknymi pełnymi momentów i emocji fotografiami.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Augustów, FotoVideo, Fotograf

Powrót