Wyślij zapytanie
721... pokaż numer

Katarzyna Jerzykowska Fotografia

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Wieliczka, Myślenice, Myślenice, Oświęcim, Nowy Targ, Zakopane, Wadowice, Miechów, Olkusz, Chrzanów, Sucha Beskidzka, Limanowa, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice

721... pokaż numer
Wyświetleń: 1393


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Katarzyna Jerzykowska Fotografia

Witam wszystkich odwiedzających, na stronie poświęconej mojej największej, życiowej pasji - fotografii. Nie będę się wiele rozpisywać na swój temat, bo nie o mnie tu chodzi. Jestem Kasia, 20 letnia, pomysłowa, niecierpliwa i twórcza dziewucha. Odkąd pamiętam fascynowała mnie przyroda, zwierzęta, ludzka natura, jednak obserwacja nie wystarczała. Chciałam zatrzymać dany, wyjątkowy moment na dłużej, na zawsze. Jak się w czasie okazało, niekiedy zdjęcia są jedyną pamiątką, jaka pozostaje po najbliższych, po chwilach, które próbujemy odtworzyć z zakamarków naszej pamięci...

Obecnie skończyłam szkołę policealną na kierunku fototechnik. Chciałabym kontynuować swoją pasję, dalej Sie rozwijać i nie zaprzestawać robienia tego, co tak bardzo kocham. W końcu bez powietrza nie da się żyć, a zdjęcia są moim tlenem, bez którego zamieram...

Moim marzeniem jest wykonywanie zdjęć ślubnych. Jest to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych momentów w naszym życiu. Uwiecznianie tych chwil, to dla mnie nie lada wyzwanie i ogromne wyróżnienie. Jak najbardziej chciałabym także uwieczniać inne piękne uroczystości. Najważniejsze jest jednak to, gdy czuję tą radości i zadowolenie pozujących osób. Wtedy czuję, że staję się ważnym elementem, który pozwala, choć na chwilę oderwać się od smutnej i monotonnej rzeczywistości.

Z ogromną przyjemnością przyjmę wszelkiego rodzaju zlecenia. Wszystkie szczegóły można omówić osobiście. Najbardziej preferuję sesje w plenerze, ale nie wykluczam autorskich pomysłów.

Aparat, którym się posługuje, to lustrzanka cyfrowa Nikon D5100, obiektyw Tamron AF 18-200 mm f/3.5-6.3 XR Di-II, zewnętrzna lampa błyskowa Nikon SB700. Większość zdjęć zamieszczonych na stronie zrobiona została cyfrowym aparatem kompaktowym, Samsung WB5500, ponieważ lustrzanką posługuję się od niedawna.

Zachęcam wszystkich zainteresowanych, odpowiem na każde zgłoszenie, pomysł. Kwestia ceny również jest zależna od indywidualnych potrzeb i pomysłów.

W ofercie reportaże, zdjęcia z uroczystości, wesela, sesje plenerowe wraz z albumem z najpiękniejszymi zdjęciami - do 1200zł (najlepiej na terenie Małopolski).

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf

Powrót