Zapytanie
602... telefon

KBO FOTO-VIDEO fotograf Bogdan Ogrodnik

Polskiej Organizacji Wojskowej 20/24, Żyrardów, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Mszczonów, Skierniewice

602... telefon
Wyświetleń: 2719


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1200 zł

KBO FOTO-VIDEO fotograf Bogdan Ogrodnik

Od wielu lat zajmujemy się przedstawieniem w jak najpiękniejszy sposób, najważniejszych chwil w Waszym życiu. Zaczynając od chrztu, komunii, studniówki, ślubu i wielu innych uroczystości.
Jedną z większych firm w Żyrardowie, świadczącą usługi foto-video jest " KBO Foto-Video Bogdan Ogrodnik". Siedziba firmy mieści się przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 20/24 w Żyrardowie. Działalnością w tej branży Bogdan Ogrodnik zajmuje się od 12lat. Skutkuje to dużym doświadczeniem i ciągle nowymi pomysłami w realizowanych usługach. Firma zajmuje się foto reportażem, usługami video, zdjęciami plenerowymi i zdjęciami studyjnymi. Prowadzi także cyfrowe laboratorium fotograficzne. Wprowadziła coś zupełnie doskonałego za bardzo niską cenę. Klient wszystkie wymarzone przez siebie usługi może zamówić w jednym miejscu. KBO Foto-Video Bogdan Ogrodnik stara się sprostać największym wymaganiom swoich klientów, dzięki temu oferuje usługi na najwyższym poziomie.

Fotograf i kamerzysta na terenie Żyrardów, Skierniewice, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew,Pruszków,Warszawa,Rawa Maz.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

I Izabela 2020-01-08 10:40:46

Ocena: 5

Dziękujemy pięknie za cudowna pamiątkę ❤️ Zdjęcia i film pierwsza klasa. Możemy oglądać je bez końca (przynajmniej ja :)) Bardzo polecam wszystkim Wasze usługi :)

M Marta 2019-07-12 12:03:07

Ocena: 5

Polecam Państwa firmę w 100 %. Zdjęcia piękne, naturalne, bez udziwnień, spory wybór. Fotoalbum super. Film dokładnie zmontowany, z odpowienio dobraną muzyką.

B Beata 2019-06-17 16:21:27

Ocena: 5

Film wart swojej ceny. Czekaliśmy na niego ok. 2 miesięcy. Zdjęcia super jakości oprawione w piekty album. Przemiła współpraca. Będziemy polecać i polecamy :)

A Agata 2016-02-22 15:17:26

Ocena: 5

Super zdjęcia i film! Nowoczesność połączona z tradycją. NA filmie mamy skróty i teledyski o które nam chodziło. Bardzo dobra współpraca, można się dogadać w każdej kwestii. Polecamy każdej młodej paże ich usługi foto i video!

Tagi: Żyrardów, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf i Kamerzysta

Powrót