Zapytanie
605... telefon
Wyświetleń: 710


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

KlasaFoto

Jako fotograf weselny uważam, że w reportażu z najpiękniejszego dnia w życiu Młodej Pary najważniejsza jest naturalność. Jestem w tym dniu razem z Wami, ale nie przeszkadzam, tylko podglądam i wyłapuję najciekawsze chwile.

W dniu ślubu jestem z Wami od momentu i w miejscu które ustalicie. Jestem w tym dniu dla Was, więc nie narzucam żadnych godzin. Kończę po tradycyjnych oczepinach. Plener ślubny proponuję w innym dniu niż ślub. Jest wtedy więcej czasu, brak stresu, zdjęcia będą bardziej naturalne.

Po całym dniu mojej pracy powstanie dużo fotografii, ale uważam, że każde zarejestrowane zdjęcie jest niepowtarzalnym zapisem chwili, dlatego oddaję Wam wszystkie poprawne fotki, oczywiście są one przygotowane i obrobione. Zdjęcia będą zarówno w kolorze jak i czarno-białe. Nie limituję ilości zdjęć. Zdjęcia dostajecie na pendrive, który tak samo jak albumy będzie w eleganckim etui.

Jeśli chcecie się spotkać, zobaczyć jak wyglądają moje albumy, fotoalbumy czy fotoksiążki, dzwońcie. Z przyjemnością się z Wami zobaczę 🙂


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

D Donisława 2022-01-25 21:14:45

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm na każdym kroku współpracy. Gorąco polecam! Przepiękne zdjęcia, pokazujące emocje tak ważnej chwili. Mogę pochwalić również niesamowitą dbałość o szczegóły, piękne albumy, ślicznie zapakowane, zapakowany pendriv, wspaniałe fotoalbumy, Zdjęcia wypadły fantastycznie! To piękna pamiątka. Dobre oko, kreatywność, wyczucie artystyczne, intuicja, fach w ręku i rzetelność. Wspaniała współpraca!! Usługa na najwyższym poziomie! Polecam i zachęcam. Nie ma lepszej pamiątki, te cudowne, piękne, wzruszające zdjęcia, zostaną z nami na zawsze.

A Anna 2021-12-12 19:28:12

Ocena: 5

Polecam gorąco!

A Ania 2021-12-10 21:33:26

Ocena: 5

Polecam! Piękniejszych zdjęć nie mogliśmy sobie wymarzyć, świetna jakość wykonania zdjęć jak i albumów. Pełen profesjonalizm, uczciwość oraz rzetelność.

Tagi: Bochnia, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Reportaż Ślubny, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót