Zapytanie
605... telefon

KlasaFoto

Bochnia, Małopolskie,

605... telefon
Wyświetleń: 36


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

KlasaFoto-najlepszy fotograf na weseleJako fotograf weselny uważam, że w reportażu z najpiękniejszego dnia w życiu Młodej Pary najważniejsza jest naturalność. Jestem w tym dniu razem z Wami, ale nie przeszkadzam, tylko podglądam i wyłapuję najciekawsze chwile.

W dniu ślubu jestem z Wami od momentu i w miejscu które ustalicie. Jestem w tym dniu dla Was, więc nie narzucam żadnych godzin. Kończę po tradycyjnych oczepinach. Plener ślubny proponuję w innym dniu niż ślub. Jest wtedy więcej czasu, brak stresu, zdjęcia będą bardziej naturalne.

Po całym dniu mojej pracy powstanie dużo fotografii, ale uważam, że każde zarejestrowane zdjęcie jest niepowtarzalnym zapisem chwili, dlatego oddaję Wam wszystkie poprawne fotki, oczywiście są one przygotowane i obrobione. Zdjęcia będą zarówno w kolorze jak i czarno-białe. Nie limituję ilości zdjęć. Zdjęcia dostajecie na pendrive, który tak samo jak albumy będzie w eleganckim etui.

Jeśli chcecie się spotkać, zobaczyć jak wyglądają moje albumy, fotoalbumy czy fotoksiążki, dzwońcie. Z przyjemnością się z Wami zobaczę 🙂

Moim naturalnym polem działania jest Małopolska, jednak dalsze wyjazdy nie stanowią problemu.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bochnia, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Plener ślubny Kraków

Powrót