Zapytanie
660... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

KR FOTO + FILM

Zatrzymujemy w kadrze te wszystkie wzruszenia, napięcia, piękne chwile tego wyjątkowego dnia, uwieczniamy nie tylko piękną scenę ale również towarzyszące emocje w danej chwili. Staramy się zapisać Wasze uczucia, które na co dzień, Wam towarzyszą i zapisać je tak, abyście mogli po latach wrócić do tej radości.

Uwieczniamy nie tylko piękną scenę ale również towarzyszące emocje w danej chwili. Naturalne momenty, prawdziwe uczucia, piękne światło to iskry, które tworzą Waszą historię. Staramy się zapisać Wasze uczucia, które na co dzień, Wam towarzyszą, abyście mogli po latach wrócić do tej radości. Kocham naturę i krajobrazy więc na waszych zdjęciach plenerowych zawsze staram się przekazać piękno natury i świata. Pracujemy głównie na terenie województwa lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jasień, FotoVideo, Fotograf, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Kamerzysta na wesele Poznań, Film ślubny Poznań, Plener ślubny Poznań, Krótki film ślubny Poznań

Powrót