Wyślij zapytanie
889... pokaż numer

Krystian Brzoza - Fotografia Ślubna Śląsk

Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Mysłowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Mikołów, Piekary Śląskie, Bytom, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice

889... pokaż numer
Wyświetleń: 1349


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Krystian Brzoza - Fotografia Ślubna Śląsk

Fotografia to pamiątka dla każdego z nas pozwala utrwalać niezwykłe chwile, gesty, miny jest swego rodzaju „pisaniem światłem” bo to światło daje nam możliwość wykonywania zdjęć.
Jestem fotografem i wiem w jaki sposób utrwalić najpiękniejsze chwile w Waszym życiu
Moją specjalizacją jest fotografia ślubna, sesje portretowe, fotografia dziecięca ta strona jest właśnie zbiorem i wynikiem mojej pasji oraz zaangażowania .
Fotografuje wszędzie gdzie jest zapotrzebowanie na profesjonalną fotografie. Przykładam ogromną wage do stworzenia jak najpiękniejszych zdjęć ślubnych. Mam wysokie wymagania w stosunku do siebie tylko takie nastawienie pozwala stworzyć coś niezwykłego.
Moja fotografia ślubna obejmuje w szczególności teren śląska (m.in. Ruda Śląska, Chorzów, Katowice, Gliwice) jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby dojechać w każdy zakątek kraju jak i za granice.
 
Fotograf Ślubny Śląsk  

Nie czekaj dłużej z wyborem swojego fotografa ślubnego.
Wybierz artystyczną fotografie ślubną i zachwycaj się swoimi najpiękniejszymi fotografiami ślubnymi. To właśnie moje zdjęcia będą przypominać Ci te najpiękniejsze chwile w Waszym życiu.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, FotoVideo, Fotograf

Powrót