Zapytanie
697... telefon
Wyświetleń: 1639


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1900 zł

Fotografia Ślubna w Naturalnym Klimacie - FOTOLUK, Łukasz Banasik

Opowiadać historie zawarte w chwilach można na różne sposoby, ja wybrałem język fotografii.

W dniu ślubu wykonuję przede wszystkim zdjęcia reporterskie, tak aby żadne istotny moment z Waszego Dnia nie był przeoczony. Używam wysokiej jakości sprzętu dzięki czemu mogę pracować cicho i dyskretnie w każdych warunkach. Staram się nie ingerować w otoczenie, ani w żadnym wypadku nie reżyserować przebiegu wydarzeń oraz nie zakłócać klimatu uroczystości, gdyż uważam, że esencją fotografii ślubnej są prawdziwe i niewymuszone emocje Pary Młodej.

Natomiast w dzień  pleneru mogę całkowicie poświęcić się pięknym i niewymuszonym zdjęciom w duchu artystycznym, gdy presja chwili już za Wami i możemy wspólnie stworzyć klimatyczną i naturalną sesję. Jestem elastyczny w zakresie miejsc sesji plenerowej i czasu jej wykonania.

Każdej Parze Młodej obiecuję moje doświadczenie, profesjonalizm oraz moją bardzo wysoką jakość pracy co gwarantuje  umowa ślubna, którą wspólnie uzgadniamy i podpisujemy.

Mam jeszcze kilka wolnych terminów na ten i przyszły rok, więc zapraszam do pełniejszego zapoznania się z moją ofertą pakietów ślubnych i aktualnymi cenami, które zainteresowanym parom wysyłam na maila.

Do zobaczenia,
Łukasz Banasik

Więcej o mnie na : www.fotorealista.pl

Zapraszamy do kontaktu!Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2020-04-24 09:03:02

Ocena: 5

Bardzo dziękuję za zdjęcia świetnej jakości!

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf i Kamerzysta

Powrót