Zapytanie
697... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1700 zł

FOTOLUK, Łukasz Banasik

Opowiadać historie zawarte w chwilach można na różne sposoby.

Większość używa słów, ja wybrałem do tego język obrazów jaki daje fotografia - w tym czuję się najlepiej.

Od młodzieńczej fascynacji zdjęciami , poprzez zawodową pasję fotografia stała się moim sposobem na życie .
Tak by jednak nie było , gdyby nie osoby, które mi zaufały i podzieliły się ze mną swoim kawałkiem prywatności podczas ważnych momentów w ich życiu.

W dniu ślubu wykonuję przede wszystkim zdjęcia reporterskie, tak aby żadne istotny moment z tego dnia nie był przeoczony. Staram się nie ingerować w otoczenie, ani w żadnym wypadku nie reżyserować przebiegu wydarzeń oraz nie zakłócać klimatu uroczystości, gdyż esencją fotografii ślubnej są prawdziwe i niewymuszone emocje Pary Młodej.

W dniu pleneru mogę całkowicie poświęcić się pięknym i niewymuszonym zdjęciom w duchu artystycznym, gdy presja chwili już za Wami i możemy wspólnie stworzyć klimatyczną i naturalną sesję. Jestem elastyczny w zakresie miejsc sesji plenerowej i czasu jej wykonania .

Każdej Parze Młodej obiecuję moją bardzo wysoką jakość pracy a gwarancją tego jest umowa ślubna, którą wspólnie uzgadniamy i podpisujemy.

Mam wolne terminy 2020/21, więc zapraszam do pełniejszego zapoznania się z moją ofertą pakietów ślubnych i aktualnymi cenami, które zainteresowanym parom wysyłam na maila.

Do zobaczenia,
Łukasz Banasik

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2020-04-24 09:03:02

Ocena: 5

Bardzo dziękuję za zdjęcia świetnej jakości!

Tagi: Łoś, FotoVideo, Fotograf, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf i Kamerzysta

Powrót