Zapytanie
507... telefon

Łukasz Bechciński- fotografia ślubna

Praga, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Piaseczno, Płock, Mińsk Mazowiecki, Marki, Siedlce, Ciechanów, Mława, Sierpc, Sokołów Podlaski, Przasnysz, Węgrów

507... telefon
Wyświetleń: 94


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Łukasz Bechciński- fotografia ślubna

Nazywam się Łukasz Bechciński i kocham fotografować! Od dziecka nie rozstawałem się z aparatem fotograficznym, ale że samo zamiłowanie nie zawsze wystarcza postanowiłem zdobyć dyplom fototechnika. Swoje marzenie edukacyjne spełniłem z bardzo dobrym wynikiem. Ciągle poszerzam swoje horyzonty czytając prasę i książki o tematyce fotograficznej. Lubię fotografie klasyczne, ale idę także z duchem czasu, więc każde zlecenie wykonam z pełnym zaangażowaniem.

 

Uważam, że życie obfituje w momenty, które warto upamiętniać, gdyż zdarzają się tylko raz. Moją wielką pasją jest FOTOGRAFIA ŚLUBNA. Jest mi niezmiernie miło, że mogę uczestniczyć w tak ważnym dla Was momencie życiowym, widzieć Wasze zakochane, uśmiechnięte twarze, łzy wzruszenia. Zdaję sobie sprawę z tego, że zdjęcia ślubne będą Waszą wyjątkową pamiątka, którą będziecie przeglądać przez lata z Waszymi bliskimi, dlatego dokładam wszelkich starań, aby w kadrze uchwycić wyjątkowość chwili. Być może w przyszłości spotkamy się, by wykonać sesję zdjęciową Waszego maleństwa.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Żaneta 2020-11-22 09:48:03

Ocena: 5

Świetny fotograf! Bardzo szybki termin realizacji zlecenia. Fajne pakiety do wyboru plus gratisy :) Współpraca z Łukaszem była czystą przyjemnością.

Tagi: Praga, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót