Zapytanie
886... telefon
Wyświetleń: 380


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Łukasz Olejniczak - Fotograf Ślubny

Jako fotograf ślubny towarzyszę ludziom w bardzo szczególnym momencie ich życia, utrwalam chwile na wieczność, chwytam uczucia i emocje. Fotografia ślubna to dla mnie życiowa pasja i przyjemność. Swoją przygodę zaczynałem głównie na miejscu, czyli  przede wszystkim w Małopolsce oraz na Śląsku, w miastach takich jak Chrzanów, Jaworzno, Oświęcim czy Kraków, jednakże aktualnie bardzo dużo podróżuje i zajmuję się fotografią na terenie całego kraju.

Przygotowując reportaż ślubny staram się aby powstałe zdjęcia ślubne tworzyły historię Pary Młodej oraz niepowtarzalnej atmosfery towarzyszącej w dniu ślubu.

Fotografia ślubna rozwija się u mnie przez lata dając wielką radość z pracy jako fotograf ślubny oraz oferując parom najwyższy poziom usługi.

Najpiękniejsza fotografia ślubna powinna zatrzymać najważniejszy dla nas moment, emocje nam towarzyszące, a przede wszystkim powinna być naturalna. Nikt nie lubi patrzeć na pozowany wyraz twarzy, czy ujęcie przedstawiające coś innego, niż fotograf miał zamiar uchwycić. Jako fotograf ślubny od wielu lat rozwijałem w sobie umiejętność wyczekiwania, na chwile i emocje.

Dzięki indywidualnemu podejściu oraz profesjonalnemu sprzętowi zdjęcia ślubne jakie dla Was wykonam przywrócą niezapomniane chwile oraz zawsze będą wzruszającą pamiątką. Jeśli więc poszukujecie specjalisty, dla którego fotografia ślubna jest nie tylko pracą, ale również olbrzymią pasją.

Jeśli szukacie osoby, dla której fotografia ślubna w Krakowie, Jaworznie, Oświęcimiu, Chrzanowie oraz innych małopolskich i śląskich miejscowościach jest nie tylko pracą, ale prawdziwą pasją – nie mogliście trafić lepiej!  

Pakiet Ślubny Zawiera

  • Przygotowania
  • Błogosławieństwo
  • Uroczystość ślubną
  • Przyjęcie weselne
  • Sesja plenerowa(w tym samym dniu lub w innym umówionym terminie, nie ma wpływu na cenę)
  • Fotoksiążka lub album tradycyjny do wyboru
  • Pendrive w eleganckim etui ze wszystkimi zdjęciami

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót