Zapytanie
507... telefon
Wyświetleń: 292


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Łukasz Roszyk Photography

Cześć, mam na imię Łukasz.

Od kiedy sięgnę pamięcią, zawsze interesowałem się fotografią. Już w podstawówce biegałem z małym Kodakiem, a kiedy kupiłem pierwszy aparat cyfrowy – próbom nie było końca. Gdziekolwiek się pojawiałem, zawsze miałem ze sobą aparat i mały statyw. Właśnie ta pasja sprawiła, że zajmuję się fotografią zawodowo :)

Dlaczego akurat fotografia ślubna? Szybko zauważyłem, że nie wszyscy lubią być fotografowani. Jednak na ślubach jest zupełnie inaczej. Jest to szczęśliwy i emocjonujący dzień, w którym bardzo dużo się dzieje. Jest to niesamowita okazja do uchwycenia niesamowitych momentów, których Para Młoda często nie jest wstanie nawet zauważyć.

Moje historie staram się przedstawiać w sposób naturalny, bez zbędnego ustawiania czy reżyserowania. Uwielbiam spontaniczne kadry oddające emocje danej chwili.

Bardzo lubię podróżować, poznawać nowe miejsca i nowych ludzi zarówno w Polsce jak i za granicą. To właśnie od podróżowania zaczęła się moja fotograficzna przygoda. Zawsze przywożę z wakacji mnóstwo zdjęć, którymi zamęczam później znajomych i rodzinę ;)
Od ponad dwóch lat jestem szczęśliwym mężem i jeszcze mam w pamięci własny ślub, dlatego wiem, że dobre zdjęcia są najcenniejszą pamiątką!

Chociaż mieszkam pod Poznaniem, chętnie fotografuję w każdym zakątku Polski ;)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót