Zapytanie
505... telefon

Magic Studio - fotografia i wideofilmowanie ślubów Jelenia Góra

Wojska Polskiego 28, Mysłakowice, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Bolesławiec, Jelenia Góra, Środa Wielkopolska, Kłodzko, Głogów, Legnica, Świdnica, Świdnica, Wałbrzych, Wałbrzych, Karpacz, Szklarska Poręba, Kamienna Góra, Lubin, Oleśnica, Jawor, Polkowice, Zgorzelec, Wołów, Jamienna Góra

505... telefon
Wyświetleń: 1146


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Magic Studio - fotografia i wideofilmowanie ślubów Jelenia Góra

Fotograf Ślubny Jelenia Góra

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, z którego wspomnienia chciałoby się utrzymywać w świeżości do końca życia. Odpowiedzią na pytanie “jak tego dokonać?” niezmiennie pozostają zdjęcia ślubne, które zawsze będą najcenniejszą i niezastąpioną pamiątką tego wydarzenia. Nic innego nie jest w stanie w taki sposób niemal zatrzymać przelotnych chwil, wzruszeń i emocji.
Fotografia ślubna jest naszą pasją. Jesteśmy profesjonalistami potrafiącymi być niewidocznymi, a jednocześnie będącymi wszędzie, tak aby w jak najlepszy sposób uchwycić wszystkie najważniejsze momenty.

Filmowanie ślubów

Świadczymy również usługi w zakresie wideofilmowanie wesel oraz ślubów. Dołożymy wszelkich starań aby fotoreportaż z Waszej uroczystości był unikalny i wyjątkowy. Filmowanie wesel pomaga w utrwaleniu tego radosnego wydarzenia. Po latach można w prosty sposób przywołać wzruszające wspomnienia, przeżyć ponownie najwspanialsze chwile. W dzisiejszych czasach jest tak mało możliwości, aby oglądać całą rodzinę w komplecie. Wszyscy jesteśmy zabiegani i nie mamy czasu na spotkania rodzinne zwłaszcza te odległe i w tak licznym gronie. Filmowanie ślubów daje możliwość nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć wszystko co miało miejsce podczas uroczystości.

Foto + Video

W przypadku połączenia obu pakietów: fotografii ślubnej i wideofilmowania cena ulega promocji. Cena pakietu uzgadniana na spotkaniu.

Ceny podlegają indywidualnej negocjacji. Na większe rabaty możemy liczyć w miesiącach mniej obleganych i poza sobotami. Pakiet dostosowujemy do potrzeb klienta, można zarówno coś domówić do pakietu jak i odjąć – obniżając w ten sposób jego cenę.

Zapraszamy do kontaktu!

Wasze opinie

Tagi: Mysłakowice, FotoVideo, Fotograf

Powrót