Zapytanie
886... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Maja Radowska Photography

Fotografią interesuję się od ponad 10 lat. Obsługę programu Adobe Photoshop opanowałam juz we wczesnych latach gimnazjalnych. Później był pierwszy aparat cyfrowy, w końcu pierwszy aparat lustrzany. Uczestniczyłam w szkoleniach dotyczących fotografii organizowanych przez Akademię Fotografii w Krakowie. Warsztaf fotograficzny udoskonalałam u Alicji Zmysłowskiej oraz Agnieszki Maurea. W zakresie fotografii ślubnej uczestniczyłam w indywidualnych warszatatch u Aleksandry Błaszkowskiej. 

Uwielbiam fotografować pary, uchwycać na zdjęciach emocje. Staram się aby każde spotkanie pary ze mną było przedewszystkim mile spędzonym dla Was i mnie czasem - od sesji narzeczeńskiej po sesję poślubną. Z każdej sesji przynoszę kilkaset zdjęć,przy selekcji których uśmiech nie schodzi mi z twarzy, aż do momentu oddawania gotowych odbitek. Swoją ofertę kreuję do Par, które uwielbiają ciepłe, radosne kadry pełne emocji i uśmiechu.

Kładę nacisk szczególnie na naturalność, dlatego nie znajdziecie u mnie przesadnie pozowanych i sztucznie wyglądających fotograii. 

Fotografuję głównie na terenie Krakowa, województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Uwielbiam podróżować zarówno po kraju,jak i za granicę, dlatego bez porblemu dojadę w kaze inne miejsce. Swoje usługi kieruję więc do osób z całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Kraków, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Plener ślubny Kraków, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów

Powrót