Wyślij zapytanie
514... pokaż numer
Polecamy
Wyświetleń: 579


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

Witaj.

Zajmuję się profesjonalną fotografią ślubną. Do fotografowania podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Moja oferta zawiera w sobie wykonanie reportażu zdjęciowego od przygotowań aż po oczepiny.

W moich zdjęciach znajdziesz dużo naturalności, a przede wszystkim piękne uczucia - miłość, szczęście, wewnętrzne ciepło, radość, wzruszenie - te emocje staram się uwiecznić na każdym ślubie.

W plenerze kładę główny nacisk na to, aby zdjęcia były naturalne i pokazywały wasze piękno, oraz piękno uczuć którymi się darzycie. Razem, w miłej atmosferze i bez stresu spędzimy ten czas, a zdjęcia będą dla Was wspaniałą pamiątką do której będziecie wracali jeszcze długo po ślubie.

Więcej o moim stylu dowiesz się przeglądając zdjęcia na mojej stronie internetowej. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam Cię na moją stronę www.

W razie jakichkolwiek dodatkowych informacji, zapytania o wolny termin skontaktuj się ze mną poprzez ten portal ogłoszeniowy, bezpośrednio z mojej strony internetowej, bądź telefonicznie.

Pozdrawiam serdecznie.
Zapraszam!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nowa Sarzyna, FotoVideo, Fotograf

Powrót