Zapytanie
694... telefon

Maria Bujniak fotografia

Jaworzno, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Tychy, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Szczyrk, Wisła, Lubliniec, Kołbuck, Łazy, Żarki

694... telefon
Wyświetleń: 725


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Little Stories - Maria Bujniak Fotografia

Bardzo miło mi że mogę was gościć na mojej stronie poświęconej naturalnej fotografii dziecięcej, ciążowej, rodzinnej, uroczystości okolicznościowych oraz fotografii ślubnej.

Mam na imię Marysia, ale częściej bliscy zwracają się do mnie Maja :) Prywatnie jestem żoną oraz mama dwójki wspaniałych dziewczynek, zwariowanej Natalki i wiecznie uśmiechniętej Amelki. Jestem ogromną pasjonatką fotografii, w szczególności fotografii dziecięcej. Fotografią interesuje się od czasów gimnazjalnych, początkowo wykonywałam zdjęcia krajobrazowe i portrety kobiece. Gdy urodziła się moja pierwsza córeczka jak każda mama, zamarzyłam sobie, uwieczniania tego jak rośnie, jak z każdym miesiącem się zmienia. Gdy skończyła pół roczku zaczęłam stawiać pierwsze kroki w tematyce fotografii dziecięcej, odbyłam swój pierwszy kurs – pamiętam, że wtedy na nowo odrodziła się moja miłość do fotografii. Po wielu miesiącach i tysiącach wykonanych zdjęć nadszedł końcu moment, gdy poczułam, że fotografia to jest właśnie ta droga, którą chcę podążać oraz zajmować się profesjonalnie.

W swojej pracy uwielbiam poznawać was i wasze historie, kocham pracę z dziećmi, z tymi, które dopiero co przyszły na świat, jak również i tymi starszymi, które stawiają pierwsze kroki, wypowiadają pierwsze słowa czy uczą się jazdy na trójkołowym rowerku. Kocham fotografować was w każdym momencie waszego życia, bo każda chwila w życiu człowieka jest warta sfotografowania i uwiecznienia na papierze fotograficznym, który przetrwa wiele lat. Choć zabrzmi to, jak banał, fotografia jest dla mnie spełnieniem, sprawia mi ogromną satysfakcję a zadowolenie klientów, daje motywację, by podążać tą drogą i tworzyć dla was piękne fotografie. Dokładam wszelkich starań, aby wasze fotografie były naturalne, delikatne oraz minimalistyczne. Ogromną inspiracją są dla mnie moje dzieci, uwielbiam zatrzymywać w kadrze chwile ich dzieciństwa. Oglądając kiedyś fotografie z tego okresu, będzie można miło powspominać ten wyjątkowy czas. Właśnie tego samego chce również dla Was, abyście mogli powracać do waszych wspomnień w dowolnym momencie.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jaworzno, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót