Zapytanie
666... telefon
Wyświetleń: 516


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Mariola Suder Fotografia

Cześć,Jestem Mariola, jestem też fotografem i zapraszam Was do mojego świata inspiracji, twórczej pracy, natchnienia, wyzwań i ich realizacji.

To co robię na co dzień - to opowiadanie Waszych pięknych historii moimi zdjęciami.  Mam ten ogromny przywilej, że moja praca zawodowa polega na obcowaniu z magią uczuć  i wzruszeń. Nieustannie staram się sięgać dalej i pokazywać to, co widzę najpiękniejszego, najważniejsze momenty, chwile, spojrzenia i gesty, do których można wracać dzięki ich utrwaleniu. 

Wykonuję również najróżniejsze sesje tematyczne, własne projekty artystyczne, sesje wizerunkowe, sensualne, biznesowe, rodzinne i firmowe. 

Na stałe mieszkam w Krakowie, gdzie prowadzę małe studio. Zdjęcia ślubne wykonuję chętnie na terenie całej Polski i poza granicami kraju, ponieważ łączy się to z moją drugą pasją, czyli poznawaniem nowych miejsc. 

Z wykształcenia jestem magistrem dziennikarstwa, ukończyłam także Artystyczną Szkołę Fotograficzną w Krakowie otrzymując tytuł zawodowego fotografa. Bardzo lubię pracę w moim domowym atelier przy mniejszych sesjach (rodzinnych, wizerunkowych, socialmedia czy sensualnych), a także realizowanie większych projektów w nowoczesnych przestrzeniach czy obszernych studiach.

Decydując się na współpracę ze mną otrzymujecie:

  • profesjonalne zdjęcia najwyższej jakości wykonane pełno-klatkowymi aparatami Nikon i Sony w najwyższej rozdzielczości z super jasną optyką,
  • obróbkę zdjęć w profesjonalnych programach graficznych LR i Photoshopie,
  • ogrom ciekawych pomysłów plenerowych i artystyczne podejście, nowoczesny styl fotografii i obróbki graficznej,
  • piękny album ślubny lub elegancką fotoksiążkę/fotoalbum/wydruki,
  • swoje umiejętności i wiedzę poparte dyplomem fotografa, publikacjami,
  • pewność i bezpieczeństwo (firma jest na rynku od dobrych kilku lat, wystawiam faktury/rachunki, na każdym etapie pracy robię backupy)
  • ciągły rozwój, uczestniczę w szkoleniach i konferencjach fotograficznych, prowadzę warsztaty grupowe i indywidualne.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Plener ślubny Kraków

Powrót