Zapytanie
509... telefon

Mateusz Nowicki - Fotografia Ślubna

ul.Myśliwskiej, Bytom, Śląskie,

W pobliżu: Sosnowiec, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie

509... telefon
Wyświetleń: 1008


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Mateusz Nowicki - Fotografia Ślubna

Witam na stronie przedstawiającej moją pasję oraz Wasze uczucia. 

Przygodę z profesjonalnym aparatem rozpocząłem w 2009r. Na przestrzeni tych lat zdobyłem doświadczenie, które pozwala mi robić zdjęcia nietuzinkowe. Lubię eksperymentować, szukać nowych ujęć, przedstawiać cząstkę Was i tworzyć pamiątkę na lata. Każdego patrząc przez obiektyw poznaję osobiście. Wasze emocje, uczucia oraz więzi widziane przez obiektyw tworzą odrębny niepowtarzalny świat. Magią jest postrzeganie ludzi w zupełnie inny sposób. Właśnie te słowa są moim wyznacznikiem, celem i motorem sprawczym podczas robienia każdego zdjęcia. 

Jeśli obdarzycie mnie zaufaniem i pozwolicie być przy sobie w tak ważnym dla Was dniu, obiecuję, że będziecie razem z bliskimi wracać do zrobionych przeze mnie zdjęć jak najczęściej. To Wy tworzycie fotografię - ja tylko przy użyciu aparatu i doświadczenia, którego po każdej sesji mi przybywa - uwieczniam ją, co ważne, razem z emocjami, którymi Wam towarzyszą. Zdjęcie to nie tylko uśmiech, skupienie, postaci, przestrzeń, to również uczucia, osobowość, emocje, coś głębokiego, osobistego i prawdziwego. 
Mam dużo pomysłów, ale nigdy nie będę miał ich na tyle, by nie wysłuchać Waszych propozycji. Jestem otwarty na nawet najbardziej szalone pomysły, na coś nowego, na coś, co by mi nawet do głowy nie przyszło:) 

Oferta: 

Pakiet tradycyjny

  • Przygotowania Państwa Młodych,
  • Błogosławieństwo,
  • Ceremonia ślubna,
  • Przyjęcie weselne do końca oczepin maksymalnie do 1:00 w nocy,
  • Zdjęcia z gośćmi weselnymi,
  • Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu,
  • Galeria internetowa,
  • Minimum 300 zdjęć poddanych autorskiej obróbce oraz 700 pozostałych zdjęć,
  • 2 komplety płyt DVD w pudełkach z personalizowanymi okładkami.

  Pakiet fun

  • Przygotowania Państwa Młodych,
  • Błogosławieństwo,
  • Ceremonia ślubna,
  • Przyjęcie weselne do końca oczepin maksymalnie do 1:00 w nocy,
  • Zdjęcia z gośćmi weselnymi,
  • Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu,
  • Galeria internetowa,
  • Minimum 300 zdjęć poddanych autorskiej obróbce oraz 700 pozostałych zdjęć,
  • 2 komplety płyt DVD w pudełkach z personalizowanymi okładkami
  • Fotoprzebieraniec,
  • Wyświetlacz TV,
  • Do wyboru: obraz na płótnie 120cm x 80cm lub osobisty pendrive w pudełku.

  Fotoprzebieraniec to sesja gości weselnych w przebraniach – maskach, perukach, kapeluszach i innych gadżetach. Przyjmuje kształt fotobudki, jednak fotografie nie zostają wydrukowane na miejscu, a dostarczone na płycie DVD w osobnym katalogu oraz prywatnej galerii internetowej do tygodnia po weselu. Fotoprzebieraniec nie zatrzymuje zabawy tanecznej - jest realizowany podczas jednego bloku muzycznego w porozumieniu z DJ’em lub zespołem przy bardzo rytmicznej muzyce, wręcz zachęcającej do ubrania gadżetów, tańczenia w nich i robienia zdjęć. 
  Wyświetlacz TV to monitor na statywie, który ustawiany jest obok sceny, by tworzył z nią integralną całość, na którym w czasie rzeczywistym pojawiają się robione zdjęcia. Zaraz po wykonaniu zdjęcia zostaje ono automatycznie przesłane i wyświetlone na monitorze. Na życzenie wyświetlona zostanie również prezentacja z dotychczas zrobionych zdjęć (przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia itp.) oraz zdjęcia z fotoprzebierańca. Na twarzach gości na pewno pojawi się uśmiech, kiedy zobaczą się na monitorze i zachęci ich to do dalszej, wspólnej zabawy. 
  Dodatkowo do Waszego wyboru pozostawiam obraz na płótnie w wymiarze 120cm x 80cm wybranego przez siebie zdjęcia lub pendrive w drewnianym pudełku zawierający pliki ze zdjęciami - na obudowie pendrive’a i pudełka wygrawerowane zostaną imiona i data Waszego ślubu. Wybór należy do Was!

  Sesja plenerowa w innym dniu
  Sesja odbywa się w ustalonym dniu z tak zwaną „gwarancją pogody”, czyli termin sesji nie jest zobowiązujący, tak więc jeżeli pogoda okaże się kapryśna, można go bez żadnych konsekwencji zmienić nawet dzień przed umówioną sesją. Do miejsc oddalonych poniżej 50km od Bytomia dojazd do ustalonego miejsca plenerowego w cenie. Należy wziąć pod uwagę, że w wielu miejscach plenerowych pobierana jest opłata za fotografowanie, która nie jest wliczona w cenę usługi. Z pleneru otrzymujecie do 100 zdjęć poddanych autorskiej obróbce.

  Sesja narzeczeńska
  Usługa dotyczy zrobienia 50 zdjęć w wybranym miejscu oddalonym maksymalnie 20km od Bytomia. Po sesji otrzymacie link do prywatnej galerii internetowej, dzięki której można przeglądać, wysyłać znajomym, czy wyświetlić gościom w trakcie wesela zdjęcia narzeczeńskie.

  Fotoksięga
  Fotoksięga to doskonała pamiątka starannie wytworzona przez introligatora. Przyjmuje wymiary 30cm x 60cm i zawiera 15 rozkładówek (30 stron). Nie jest to fotoalbum, ani miękka fotoksiążka a księga wykonana z twardej okładki ze skóry ekologicznej o kartkach grubości ok. 1mm. Okładkę i wzór księgi wybieracie sami spośród wielu dostępnych opcji. Księga zawiera ok. 70 wybranych przez Was zdjęć, z których tworzony jest projekt, a następnie przesyłany do Waszych uwag/akceptacji.

  Fotoprzebieraniec
  Fotoprzebieraniec to sesja gości weselnych w przebraniach – maskach, perukach, kapeluszach i innych gadżetach. Przyjmuje kształt fotobudki, jednak fotografie nie zostaną wydrukowane na miejscu, a dostarczone na płycie DVD w osobnym katalogu oraz prywatnej galerii internetowej do tygodnia po weselu. Fotoprzebieraniec nie zatrzymuje zabawy tanecznej - jest realizowany podczas jednego bloku muzycznego w porozumieniu z DJ’em lub zespołem przy bardzo rytmicznej muzyce, wręcz zachęcającej do ubrania gadżetów, tańczenia w nich i robienia zdjęć.

  Obraz na płótnie
  Obraz wybranego przez Was zdjęcia poddanego szczególnej obróbce graficznej wydrukowanego na płótnie o wymiarach 120cm x 80cm.

  Pendrive w drewnianym pudełku
  Szybki i pojemny pendrive (USB 3.0) z Waszymi zdjęciami, grawerowany datą ślubu oraz imienne pudełko stanowiące razem oryginalną pamiątkę.

  Odbitki w drewnianym pudełku z pendrive / bez pendrive
  150 odbitek wykonanych na jedwabnym papierze premium o rozmiarze 15cm x 23cm zamkniętych w drewnianym i spersonalizowanym pudełku w opcji z pendrive i bez do wyboru.

  Dodatkowe płyty
  Zestaw płyt DVD ze zdjęciami w twardym pudełku z okładką. Jest to dobry sposób na przekazanie zdjęć gościom weselnym.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Lokalizacja

  Wasze opinie

  Tagi: Bytom, FotoVideo, Fotograf, Fotobudka na Wesele, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

  Powrót