Zapytanie
667... telefon

MatStudio - fotografia ślubna

M. C. Skłodowskiej 24/9, Iława, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Ełk, Olsztyn, Szczytno, Ostróda, Mrągowo, Elbląg, Działdowo, Bartoszyce, Gołdap, Nidzica, Lidzbark Warmiński, Braniewo, Reszel, Olecko, Pisz, Nowe Miasto Lubawskie, Szcztno

667... telefon
Wyświetleń: 2256


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

MatStudio - fotografia ślubna

Zarówno fotografia ślubna jak i wideofilmowanie to nasza miłość… a kiedy kochasz to co robisz możesz spodziewać się dobrych efektów. Profesjonalne podejście, profesjonalna praca na profesjonalnym sprzęcie to, to co nas wyróżnia.

Lata lecą, doświadczenia coraz więc… a my dalej młodzi i ambitni. Posiadamy już kilkunastoletnie doświadczenie, a naszymi realizacjami uszczęśliwiliśmy już trzy cyfrową liczbę Par Młodych.

Zdjęcia ślubne na przestrzeni lat zmieniały się technologicznie. Zmieniło się wiele. My też nie stoimy w miejscu. Zarówno jeśli chodzi o sprzęt jaki nasz warsztat i umiejętności. Cały czas się doskonalimy. Może jesteśmy bardzo ambitni, może po prostu to lubimy… a może jedno i drugie.

To naprawdę duży komfort kiedy praca daje nam satysfakcję i możemy się w niej spełniać.

Efekt takiej pracy cieszy zarówno tych, dla których pracujemy jak i nas samych. Piszemy Waszą historię nie piórem, a naszymi obiektywami. Historię, która jest równie prawdziwa jak pasja z jaką podchodzimy do każdego nowego rozdziału, który nią piszemy…

To co nas wyróżnia to przede wszystkim chęć sprawienia jak największej przyjemności oglądającym. Teledyski ślubne to najczęściej oglądane materiały zarówno przez Pary Młode jak i ich gości. Dlatego muszą zachwycać wszystkich.

Święto Młodej Pary, jeden z najwspanialszych dni w ich życiu.

Naszym zadaniem jest by zdjęcia weselne za każdym razem kiedy będziecie do nich wracać wywoływały pozytywne emocje.
Nic tak nas nie cieszy jak podziękowania od naszych Par, już po obejrzeniu filmu i zdjęć… wtedy wiemy że nasza praca ma sens.

Posiadamy uprawniania świadczące o przygotowaniu do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznej!  (dokument wymagany przez księży do udzielenia zgody na pracę kamerzysty lub fotografa podczas Ceremonii Zaślubin) oraz państwową licencję pilota bezzałogowych statków powietrznych. Co pozwala nam na wykonywanie lotów komercyjnych i wykorzystywanie w naszej pracy ujęć z Drona.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2022-06-14 11:38:33

Ocena: 5

Świetne zdjęcia. Polecam.

K Kamila 2022-06-14 11:36:27

Ocena: 5

Świetny fotograf. Polecam wszystkim.

K Kamila 2022-06-14 11:36:26

Ocena: 5

Świetny fotograf. Polecam wszystkim.

Tagi: Iława, FotoVideo, Fotograf, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót