Zapytanie
535... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

MATTWARDOW

Fotografia ślubna jest dla Młodej Pary bezcenną pamiątką. Pozwólcie mi uczestniczyć w tym wydarzeniu, a wykonam dla Was zdjęcia, których nigdy nie schowacie na dno szafy. Utrwalę Wasze wyjątkowe chwile w wyjątkowych fotografiach.
Kreatywność, zaangażowanie, pasja z którą podchodzę do fotografii oraz nowoczesne technologie gwarantują , że wykonane zdjęcia miło was zaskoczą.
Miła atmosfera, elastyczność i otwarcie na każdą propozycję.
Oto moja oferta :

Fotografia reportażowa :
Przygotowania, Błogosławieństwo , Ceremonia , Życzenia, Przyjęcie weselne do ok.godz.1:30 (lub dłużej w zależności od przebiegu imprezy), wszystkie zdjęcia Przekażę w największej rozdzielczości

Fotografia Plenerowa
Sesja fotograficzna w plenerze nieograniczona ilość ujęć
Sesja plenerowa w dowolnym terminie.

JAK TO WYGLĄDA Z MOJEJ PERSPEKTYWY?

Otrzymujecie Państwo w tej cenie wszystko, co jako fotograf mogę zaoferować. Jestem tego dnia obecny od samego początku (zwykle 9-10), do godziny pierwszej choć niekoniecznie (z ostatniego wesela pakowałem się o 2:30, więc można powiedzieć że jestem do skutku). Moja sumienność i rzetelność to mój znak rozpoznawczy. Gdy trzeba, na plener jadę o 6 rano, zostanę na imprezie dłużej, pojadę za granicę, czy cokolwiek jeszcze będzie trzeba zrobić. Dla mnie celem nie jest fotografowanie wydarzenia, tylko otrzymanie niezapomnianej pamiątki, a to wbrew pozorom jest różnica. Zero kompromisów. Przykładowo zdjęcie z kartami z mojego ogłoszenia robiliśmy prawie 2h, bo tyle trzeba było (szkolenie z krupierstwa i wiatr :) ) . Mogę powiedzieć ogólnikowo, że po prostu goście mnie lubią. Ci młodsi, jak i ci starsi. Zawsze przed podjęciem decyzji o realizacji zlecenia chciałbym poznać parę młodą. Musimy się po prostu polubić. Jako fotograf będę przy was w wielu wzniosłych i intymnych sytuacjach. Przy osobach darzonych sympatią mniej się peszymy i zdjęcia wychodzą naturalniej.

Za nic nie doliczam, sytuacje w stylu 50zł za dodatkowe zdjęcie grupowe itd są po prostu nieeleganckie, a Wy powinniście kontemplować ten moment i wydarzenie, a nie zastanawiać się czy by jeszcze nie dokupić czegoś tam... Jestem po prostu przy was. Co trzeba, to robię. Wszystko, co wyda się ciekawe można uwiecznić, inną kwestią jest czy w ostatecznej selekcji będzie pasować do reszty. Ale nie ma rzeczy niemożliwych.

Jak wygląda gotowy produkt?
>300 zdjęć wyretuszowanych, w tym >70zdj w pełnym retuszu stylizowanym z sesji plenerowej.
Dla czego "więcej niż"? ponieważ wolę obiecać bezpieczną, i tak obszerną porcję w odpowiedniej jakości i standardzie, niż dobijać później sepią czy b&w byleby zrobić zadeklarowaną ilość. Ale podkreślę, jest to nie mniej niż, więc np 500 szt również spełnia te kryteria. Jeśli zrobię więcej zdjęć niż potrzeba, dla czego miałbym ich Wam nie udostępnić (wracamy znowu do kwestii mojej sumienności ;) )

jak wygląda dzień z mojej perspektywy?

  • po przyjeździe do domu panny młodej robie zdjęcia na rozluźnienie. żebyście przestali słyszeć dźwięk spustu migawki,
  • dalej zdjęcia z przebieranek, wiązanie muchy, welin, boty itd.
  • zdjęcia z rodzicami, np jak pan młody wchodzi z bukietem dla przyszłej mamy...
  • wsiadamy do auta, wedle życzenia zdjęcia w aucie podczas drogi jeśli jest taka możliwość, wysiadamy z auta.
  • miejsce ceremonii "na sucho"
  • ceremonia
  • życzenia od dalszych gości
  • życzenia od tych bliższych (jeśli oczywiście się nie wymieszają)
  • chlebek, toast, taniec
  • a potem to już spontan, polowanie na pary podczas tańca, polowanie na co ciekawsze postaci i tym sposobem dochodzimy do oczepin, zabawy, itd.

Wiadomo, że estetyka gości maleje wprost proporcjonalnie do upływu czasu z mianownikiem jakim jest alkohol, dla tego zostaje na weselu do momentu aż nie stwierdzę, że "mam to". Nie krócej jednak niż ta pierwsza godzina o której pisałem wyżej. Wiem wie, dużo tego ale już kończę ;)

Jako fotograf potrafię nawiązać kontakt z gośćmi, co stymuluje ich interakcję. Moje zdjęcia są naturalne i lekkie. Moim zamysłem jest stworzyć dla oglądającej je osoby wrażenie, jakby również były na tej imprezie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gniezno, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Plener ślubny Poznań

Powrót