Zapytanie
533... telefon

MinkoproStudio - Tomasz Minko

Półwiejska 25E, Wałcz, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Koszalin, Szczecin, Stargard Szczeciński, Goleniów, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Szczecinek, Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Wałcz

533... telefon
Wyświetleń: 238


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

MinkoproStudio - Tomasz Minko

MINKOproSTUDIO to zespół profesjonalnych fotografów i kamerzystów ślubnych. Pracujemy razem od dawna, znamy się świetnie i wszystkim nam zależy na jednym: na Was!
Chcemy, aby Wasze zdjęcia i film ślubny zachwycały i wzruszały podczas wspólnych wieczorów w domu, podczas spotkań rodzinnych i oczywiście na facebooku;)

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem. Inwestujemy czas w szkolenia fotograficzne i filmowe. Przemawiają za nami setki zadowolonych klientów. Fotografia i filmowanie to nie tylko nasza praca, to także nasza pasja.

JAK PRACUJEMY?
Fotograf pracuję na profesjonalnym pełnoklatkowym sprzęcie fotograficznym firmy NIKON, dzięki czemu zdjęcia odzwierciedlają pełną realistkę uchwyconych chwil, które są tak ważne w tym wyjątkowym dniu.Materiał filmowy nagrywany jest przy pomocy najnowszych stabilizatorów oraz aparatów przeznaczonych do filmowania firmy SONY w jakości 4K oraz Full-HD. Do ujęć z powietrza posiadamy DRONA PHANTOM 4 oraz wykwalifikowanego operatora.

FILMOWANIE...
Zespół dwóch profesjonalnych kamerzystów współpracujących ze sobą od kilku lat.
Materiał nagrywany jest przy pomocy najnowszych aparatów przeznaczonych do filmowania firmy SONY w jakości 4K oraz FullHD.
Do dyspozycji mamy również Drona Phantom 4 oraz szereg stabilizatorów obrazu dzięki czemu materiał bogaty jest w różne ujęcia.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wałcz, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Artystyczna fotografia ślubna, Artystyczny film ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót